Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit adnátok egy használt...

Mennyit adnátok egy használt de hibátlan tavaszi zara márkájú kabátért?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól akik szoktak használt cuccokat venni. Azok akik nem vásárolnak csak újat azok kérem ne írjanak.
2014. márc. 10. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Én így gondolom: mivel tavalyi darab ezért outletben lehet még kapni ott 30-50%-kal olcsóbb, mint az eredeti ára. De mivel még használt is, azt szokta párom mondani: "hasznàlt és teherautóról leesett árút féláron szokàs eladni.".

Eredeti ár: 17990 ft, outlet ára lenne kb 9-12 ezer, ha ennek nézem a félàràt, akkor az 4500-6000 ft. Ez így korrekt?

2014. márc. 10. 12:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Korrekt, de szerintem ennyiért sem fogják elvinni. :/
2014. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz valakit akinek pont arra a fazonra/méretre van szüksége, akkor elképzelhető hogy kapsz ennyit, de aki használtan szokott vásárolni, az általában ennél jóval kevesebbet fizet egy ruháért. Én rendszeresen turizok, tavaszi kabátért max 2000-et adnék, esetleg ha bőr, vagy olyan jól áll mint még soha semmi, akkor 4000-t, ennél többet nem.
2014. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én lennék a vevő. Felajánlották, hogy lenne egy ilyen kabát, de én mondjak árat. Nagyon tetszik, nem olyan, ami szembe jönne velem az utcán. Ezt így szépen kimatekoztam, de 2000 ft-nál többet én sem tudok adni érte. Mert szép és egyedi, de márka ide vagy oda, csak használták már, ami nekem így csak egy pár szépen összevarrt anyag darab.
2014. márc. 10. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire használt mert ha 2 évet végignyúzták akkor márka ide vagy oda (és a Zara nem nagy szám) tényleg 3-4 ezer reális érte több nem. Egy párszor használt mintha új lenne kabátért meg a 6 ezer nem sok.
2014. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2500 ft-ert vettem egyet a hadaban
2019. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!