Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki hamisított "márkás" ruhákat, kiegészítőket hord?

Figyelt kérdés

Nem vitát szeretnék nyitni, csupán az érdekel, hogy hogyan vélekedtek erről. Teljesen mindegy, hogy milyen márkáról beszélünk, lehet az luxusmárka (LV, Chanel, Balenciaga, stb.), lehet sportmárka (Adidas Nike, stb.), de lehet akár egy magyar márka is (Mayo Chix, Amnesia...).

Kort és nemet jelezzétek kérlek!


2014. márc. 10. 19:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
24%
engem nem zavar ha valaki hamisítványokat hord addig,amíg nem villog vele hogy neki milyen márkás cuccai vannak...rólam lehet tudni hogy én szinte a zara-ban élekxd és az egyik csajon egy hamisított zaras felső volt és még villogott is velle hogy ő mennyiért vette...csakhogy én is ott voltam és kérdeztem h melyik kollekció stb. és abban a kollekcióban nem is vol olyan ruha....
2014. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az ilyen emberek belülről igénytelenek, közönségesebben megfogalmazva: prosztók.
2014. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne "belülről igénytelen" (hangosan nevetek. :D ) az, akinek nem telik márkás ruhára, ugyanakkor szeretne megfelelni bizonyos társadalom által elvárt követelményeknek. (Ha lenne pénzed úgyis eredetit vennél) Szerintem inkább igényes, mert nem hagyja annyiban és szalad le a sarki kínaiba, hanem próbálja a maximumot kihozni a helyzetéből.

Egyébként se ruha teszi az embert. Ha valakin jól áll az adott ruhadarab, akkor jól áll. Ez már csak puszta rosszindulatúság hogy eredeti vagy sem... kit érdekel?

2014. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem a ruha teszi az embert, de azért dobjuk el az önbecsülésünket, és próbáljunk megfelelni mindenkinek. Csapjunk be másokat és önmagunkat. Ez lenne az etalon?
2014. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintem inkább igényes, mert nem hagyja annyiban és szalad le a sarki kínaiba, hanem próbálja a maximumot kihozni a helyzetéből. "


Azt meg csak úgy elmondanám hogy az ebay-es 1500Ft-os Lúíz Vítyon szatyor a "sarki kínai" minőségét üti kb...

2014. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

# 20:

A Nike nem ennyire drága márka azért...Ha kifutó darabról van szó, akkor teljesen rendben van az a 7000 és 8000 ft is. Auchanban biztos nem árulnak hamisat.

Olaszországban egy Nike Outletben pedig vettem én már 10 ill. 30 euróért is Nike-t, ami természetesen igazi, mivel a Nike saját üzletéről van szó, viszont mindkettő kifutó darab volt.

Van több Nike, Adidas, Puma cipőm, mindet rendes helyen vettem, és egyik sem került többe 15 ezer forintnál.

Az az 50-60 ezer ft, amit te írtál nonszensz, max cipőt láttam annyiért Nike-ban, de felsőt biztos nem. Látszik, hogy tényleg nem vagy jártas.


A kérdezőt meg különben nagyon vicces volt figyelni, ahogy minden mondata után rakott egy hülye smiley-t, a 80%-os válaszadó egyik válasza után pedig egyet sem.:D

Amúgy tényleg hülyeségeket írt a kérdező.

2014. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Miért írtam hülyeségeket? Mert leírtam, hogy márkaboltban eredetit kapsz? Te is ezt írtad! Akkor mi a hülyeség? Nem egy cikkről beszéltünk a 80%-os lánnyal! Ez később derült ki sajnos! Amit rosszul írtam, azért bocsánatot kértem! Elírás volt!
2014. márc. 11. 00:17
 28/33 A kérdező kommentje:

A 20-as válaszoló pedig 5000 Ft-os pólót írt, nem 50ezreset!

Cipő annyi valóban!

2014. márc. 11. 00:20
 29/33 anonim ***** válasza:

Véleményem, hogy akár eredeti, akár hamisítvány, ÍZLÉSTELEN, ha valaki élő reklámpóznaként nagy márkajelzésekkel ellátott ruhákban, kiegészítőkkel flangál!

Egyedül sport közben hagyján a dolog, mivel a sportruházatnál jellemzőbbek a feltűnő márkajelek.


A minőségi, ízléses ruhadaraboknál egyedül az etikett címkéről lehet eldönteni, hogy milyen márkáról van szó.

2014. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Andii1 ***** válasza:

SZerintem gáz hamis cuccokat hordani UNDORÍTÓ pl az LV táskák minden 2.lánynál ez van..

inkább ha nem telik rá akkor kínait de NE hamisítványt!

2014. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!