Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki hamisított "márkás" ruhákat, kiegészítőket hord?

Figyelt kérdés

Nem vitát szeretnék nyitni, csupán az érdekel, hogy hogyan vélekedtek erről. Teljesen mindegy, hogy milyen márkáról beszélünk, lehet az luxusmárka (LV, Chanel, Balenciaga, stb.), lehet sportmárka (Adidas Nike, stb.), de lehet akár egy magyar márka is (Mayo Chix, Amnesia...).

Kort és nemet jelezzétek kérlek!


2014. márc. 10. 19:02
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Sajnos sok ilyen terjed az interneten... Valaki a hasára csap és ír valamit, majd mindenki elhiszi.
2014. márc. 10. 20:12
 12/33 A kérdező kommentje:

Jajj, viszont abban igazad van, hogy Made in France! :) Én írtam el! :) Most nézem!

Tehát kézzel készülnek, és Made in France! :)

2014. márc. 10. 20:17
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

Te tényleg ilyen buta vagy???

Nyilván táska méretétől függ az öltések és a monogramok elhelyezésének száma is. Amiről írtam az egy bizonyos táska típusnál van..


Mondjuk az se okos aki azt hiszi az üzlet garanciát ad.


Egyébként nem is olyan régen olvastam egy angol cikket amiben leírták, hogy Vic Beckham üzletben vett LV táskát és hamis volt.. Annyira jó hamisítvány, hogy egy híres divattervező mondta meg, hogy hamis, és adott neki eredetit ajándékba.. Na ennyit hogy az üzletben nem veszel hamis dolgot :)


De nem a táska volt a kérdés hanem az, hogy mi a vélemény arról, hogy hamis márkát viselnek.

A vélemény az, hogy senki nem fogja a cipőd eredetiségét vagy a póló eredetiségét vizsgálni. Ahogy senki nem fog írásos garanciapapírt kérni hogy eredeti a táskád vagy sem.

A lényeg, hogy a

Puma helyett ne Puna legyen írva

vagy az ADIDAS helyett ne ADIDDAS legyen írva

vagy NIKE helyett ne NIKA legyen írva..

Azt, hogy ki hol gyártja ma már nem számít. Ha valaki olcsón hozzáfér jó minőségű hamisított termékekhez az viselje egészséggel...

2014. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! A cikkben, amit én olvastam konkrétan az van írva, hogy minden táskánál ugyanannyi monogram van egy sorban! Lehet ez nem ugyanaz a cikk, nem lett bemásolva az összes pont! Egy angol cikkről fordította egy lány, hibásan! :) Majd ha gondolod megkeresem, és elküldöm!
2014. márc. 10. 20:54
 15/33 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdés ez volt! Nem az, hogy ugyanott gyártják a kamut, mint az eredetit! Mert ugye ez hatalmas hülyeség! :)
2014. márc. 10. 20:55
 16/33 anonim ***** válasza:
81%

Édesem, de kis naív és buta vagy :)

Amúgy én láttam már olyan "adidas" melegítőt, amin a szokásos 3 csík helyett 2 volt. Na ez ultra gáz. Ha ennyire nem szembetűnő, akkor oks.

2014. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Még mindig nem az volt a kérdés, hogy rólam írj véleményt drágám! :)

Ha elhiszel mindent, amit az interneten olvasol, például Victoria kisasszonyról, akkor te vagy a naív, nem én! :) Tudod, a negatív reklám is reklám, sajnos napjainkban egyre inkább!

Illetve nem is az volt a kérdés, hogy miről lehet felismerni az eredeti LV-t vagy Adidast... Jól tudom, mindkét üzletben vásároltam már! Bár inkább Nike párti vagyok!

De most arra vagyok kíváncsi, hogy mi a tinilányok (mert itt nagy részben ők írnak, ezért kértem kort) véleménye a hamis cuccokról! :)

2014. márc. 10. 21:08
 18/33 anonim ***** válasza:
Nem gáz a hamis cucc. Illetve akkor nem, ha nem szembetűnően hamis. Én Jordan pulcsit csináltattam és a kutya nem mondaná meg hogy nem eredeti.
2014. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%

Én utálom a hamisítványokat, rosszul vagyok a kamuluxustáskás lánykáktól! Meg az arany csillogós ARMANI feliratú pólós kopasz c....októl! Márkaüzletben eredetit lehet kapni! Ezek mind pletykák, hogy kamuk vannak, egyik bolt terjeszti el a másikról, hogy rossz hírét keltse!

A hivatalos üzletekben biztos, hogy nincs kamu! Pl Westend Nike, Westend Adidas csak eredetit árul!

Ha márkaboltban vásárolsz, akkor tuti eredetit kapsz mindenhol! LV-t valóban kézzel készítik, és több helyről származhat. Barátnőmnek van egy, klasszisokkal másképp néz ki, mint a gagyik a lánykáknál a plázákban!

Szóval a kérdésre válaszolva: én sosem vennék fel hamisítványt, inkább megveszem a Zarát vagy a Mangot, esetleg Bershkát, minthogy ugyanannyit adjak egy gagyi Chanel feliratú pólóért, ráadásul olyan fazonok, amiket eredetiben sosem látott senki! :D

21/L

2014. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
30%

Mivel az én szüleim nem engedhetik meg azt a luxus, hogy mindhármunknak eredeti 50-60 ezres nike-t vagy 5000 forintos márkás pólót vegyenek, így nekünk a hamis marad.


Eddig senkinek nem tűnt fel, hogy hamis..Bár sosem tagadnám le,hogy a nike cipőm csak 7000 forint volt, de senki nem kérdezi, hogy mégis hol vetted??

Egyébként nemrég vett anyu nekem nike cipőt 8000 forintért az Auchanban.. Nem hiszem, hogy ilyen olcsón eredeti lenne.. Talán, ha majd egyszer nem eltartanak, hanem én dolgozom meg érte, és megengedhetem magamnak akkor veszek eredetit. Addig jó a hamis is..:)

16/L

2014. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!