Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete lakk bakancsról mi a...

Fekete lakk bakancsról mi a véleményetek? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintetek jól néz-e ki, mihez állhat jól? Kort és nemet is írjatok lécci!


2014. márc. 12. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A rockerek már vagy 30 éve ilyenben nyomják, kicsit unalmas már és szerintem normális, divatos ruhákhoz nem illik egyáltalán.
2014. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tartom nőiesnek, és elképzelni is nehéz lenne egy olyan csajt benne aki nem rockot hallgat. Hiába most divat, de szeretem a vékony talpú boka csizmáknál kéne maradnia a lányos lánynak.


Farmer cuccokhoz, illetve fekete ruhákhoz jó.

21F

2014. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hallgatok rockot de a stílusom nem rocker!


a rockerek am. sima bőrt hordanak, és acélbetkósat, amit kinéztem az nem acélbetkós, és lakk, szóval talán kicsit csajosabb... (amúgy volt régen Martens bakancsom, szóval nem áll tőlem annyira távol ez, csak már egy ideje nem öltözök tetőtől talpig feketébe.. stílust váltottam :D)

de most gondolkodok még más színeken is.. piros, pink színben... az jobb/rosszabb?


sztem nem kell feltétlenül rockernek lenni, itt van pár kép amit találtam


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


mi a véleményetek arról aki így öltözködik?

2014. márc. 12. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Lakkot is hordanak, az acélbetét meg nem látszik kívülről. :) Én is hordtam 16 évesen. Most már azt mondom, hogy hiába jött divatba, tiszavirág életű lesz, illetve nyáron elég kellemetlen. Továbbra sem tetszik.
2014. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik olyan mint valami otromba férfi bőrcipő. De ez csak az én véleményem.
2014. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretem a bakancsokat, de az ilyen nem tetszik.

14/L

2014. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha amúgy nőies az összeállításod, akkor semmi baj nincs vele. Nekem bakancs jellegű fűzős csizmám van, és köszönöm, nem kérek a magassarkúakból, mert nem lehet bennük járni, nőiesség ide vagy oda.
2014. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem van, csak Martensben, néztem is amikor Tally Weilj-ben ilyenbe akadtam... Masszív darab, szépen betört, szeretem :)

A rocker és a nőies meg nem zárja ki egymást egyébként, nem járok sötét fari-férfipóló kombóban (egy ideig jártam, és azzal sincs semmi baj!) hanem ruhákban, harisnyával meg ilyenek.

2014. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán fel lehet venni nőiesebb ruhadarabhoz is....pl ên 13 soros acélbetétest kockás szoknyahoz meg bandas polohoz simán felveszek.....es am is! Mivan ha nem nőiesen öltözködik?
2014. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!