Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki otthon is...

Van itt olyan aki otthon is sapkát, blézert/öltönyt, vagy cipőt hord? Csajok szoknyát, magassarkút?

Figyelt kérdés
Jókis magyar sorozatokból látom de az amcsi filmek is ilyennel vannak tele. Van vmi alapja? :D
2014. márc. 13. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok alapja van, a legtöbb ember szerintem örül, amikor otthon felvehet valami kényelmesebbet, én legalábbis így vagyok vele..:D

Ez pont olyan, mint, amikor a filmben felkel a nő az éjszaka közepén, de persze a haja és a sminkje is ötéletes..látna engem..:D

2014. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Én utálok úgy lenni hogy nem passzolnak a ruháim de azért magassarkúba nem lennék. A rekordom benne 6 óra. Nem szándékozom megdönteni. De szoknya jöhet. Na jó akkor is-is.
2014. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*tökéletes
2014. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoknyát nyáron szoktam hordani, többit kizárt. Én attól vagyok kész, amikor ruhában, cipőben (!) fekszenek rá az ágyra (nem aludni, de akkor is, nálunk a hálószoba közelébe se engedek senkit cipőben...)
2014. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, annyit még hozzátennék hogy elég fázós vagyok, sapka volt már párszor rajtam itthon, sál egész gyakran.
2014. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem senki nem hord ilyet hacsak nem komornyik.

Otthon kényelmes ruhában vannak az emberek, a filmeket pedig ne hasoníltsuk össze a valósággal.Ugyanis a filmekben a díszlet öltözék smink elsődleges prioritást élvez.

Kedvencem a filmekben a víz és fogkrém nélküli fogmosás! na az aztán nagyon életszerű..

2014. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Farmer cipő :) 16/f
2014. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze,hogy van én még frakkban is alszom.
2014. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!