Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lapostalpú cipők...

Milyen lapostalpú cipők vannak, amik nőiesek, és kora tavasszal nem lehet fázni bennük?

Figyelt kérdés

Ilyenkor csizmában már melegem van, de balerinában meg fázok. Tornacipő, sportcipő pedig nem mutat jól szoknyával (és harisnyával). Magassarkúban fáj a lábam, biztonságosan se tudok benne járni. Mi a megoldás erre a problémára?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2014. márc. 15. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van vastag talpú balerinám, amiben nem fázok. Vastagabbat úgy értem, hogy nem platformos, vagy telitalpú, egyszerűen csak nem olyan vékony papír talpa van, mint a nyári balerináknak.

[link]

Valami ilyesmire gondolok, ebben már nem fázik az ember lába.

2014. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Azok a linkek. -.-"

Nézz szét a boltokban, hátha találsz egy szép félcipőt. Én is azt hordok, egy sima feketét. Mostanában azon gondolkozom hogy egy barnát is veszek.

2014. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem amit az első linkelt az jól néz ki.

Viszont a második válaszoló által linkelt cipők borzalmasak.

2014. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Oxford-típusú cipők jó választások lehetnek vagy egy jobb bokacsizma.
2014. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Kösz a nulla pontot. Nem fogok emiatt rosszul aludni.

Nos, az első linkkel az a baj, hogy a kérdező írta, hogy a balerinaában fázik a lába. Erre kap egy balerinás linket. Jahh hogy annak van pántja is, meg a talpa is vastag. Húú, attól még ugyanúgy fázik benne az ember lábfeje. A normális vastagságú talp meg nálam alap.

A másik kupac linkek:

ugyanez, mert vagy nyitott cipőt linkelt, vagy olyat, ami már inkább meleg mostanában.

2014. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a válaszokat. :) Valószínűleg szétnézek majd a boltokban, hátha találok valami cipőt.
2014. márc. 16. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!