Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a nike flex...

Mi a véleményetek a nike flex experience gs futócipőről? és a nike márkáról?

Figyelt kérdés

egy év után szeretnék egy új futó cipőt. az előző futócipőmet az auchanban vettem 2000ft-ért. már egy éve futok és szeretnék egy márkás, jó minőségű futócipőt. a nike-ra gondoltam. viszont nem szeretnék 30ezreket költeni erre, mert nem szeretném lehúzni a szüleimat. mivel kicsi a lábam a gyerek cipők közt nézelődtem szét és ezeket találtam : [link]

[link]

a velemenyeiteket szeretnem kerni a nike markaval kapcsolatban es ezzekrol a cipokrol :)


jah es az elozo cipo nem birja a hosszu futast, mert 35-40perc utan mar faj benne a talpam es holyagos is lesz tole....:/ gondolom egy minosegibb ciponel nincs ilyen problema ugye?

koszi elore a valaszokat :)


Keress kérdéseket hasonló témákban: cipő, futás, Nike, futócipő



2014. márc. 15. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Rendszeresen (heti 4-5x) használom, már több mint 1 éve, de az állapota még mindig kifogástalan. Nagyon kényelmes, futásra ideálisabb nem is lehetne. A linkeket nem tudtam megnyitni, de ha Nike sportcipőt akarsz akkor az árak olyan 12e-nél kezdődnek, és minőségiek. Ez még mindig gazdaságosabb, mint évente rákölteni 2-4 ezret. Én megvenném a helyedben ha rendszeresen futsz. A Nike-nél szerintem semmi nem gyárt jobb futócipőt. Az egyetlen hibája az hogyha kavicsos/nagyon egyenletlen talajon futsz vele, a kialakítása folytán könnyen kimehet a bokád, mert a talpközépnél keskeny az a rész ami a földön van. De nem tudom biztosan hogy minden típus így van e kialakítva. Amúgy meg, szerintem majdnem minden szempontból ez a legelőnyösebb, és szerintem rendszeres használat mellett érdemes beleölni 12-20e-t. Ez még mindig sokkal jobb mintha fájna tőle a lábad. Ezt direkt úgy alakították ki hogy hosszú távnál is a lehető legkevésbé fájjon a lábad.
2014. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a megnyugtato valaszt,! vegul megvettem hetfon !:)))
2014. márc. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!