Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mege'ri egy Rolex...

Brainer Maister kérdése:

Szerintetek mege'ri egy Rolex Daytona replika orat venni?

Figyelt kérdés

Az a'ra kb 50k sza'llita'ssal egyutt.

Az eredeti tobb millio FT. Ma's orak nem tetszenek,de ez viszunt nagyon!!



2014. márc. 17. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból?

Ugyan olyan szánalmas bohóc az aki ilyet visel mint aki az 500Ft-os leggagyibb ócska hamisítványt. Ha valakinek van 50.000Ft-ja órára, akkor vegyen egy jó eredeti márkás órát abba az árkategóriába. Még is kinek akarnál flancolni egy hamis márkás órával amiért ráadásul egy kisebb vagyont is otthagyott?!

2014. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon gáz, hogy valaki képes ennyi pénzt kiadni egy hamisítványért. Ennyi pénzért simán vehetnél eredeti Police márkájút, amiből kismilliót választhatsz.
2014. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális vagy?
2014. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek nem replika órák. Kínai vackok, bennük filléres szerkezet. Messziről felismerhető, hogy gagyi.. Ráadásul aki kicsit is ért az órákhoz, rádnéz és egyből levágja, hogy egy ilyen lúzernek nem lehet ilyen értékes órája.


Értem én, hogy a vidéki tinidiszkóban akarsz menőzni a gagyióráddal, de annak az 50ezer forintnak lenne jobb helye. Pl. támogass egy állatmenhelyt.

2014. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%
Szerintem nem vagytok komplettek. Nekem van egy "gagyi rolex" órám, de megsúgom, rohadt mód nem azért lett vételezve mert rá van firkantva hogy rolex, hanem nagyon tetszett a kinézete. Egyszer elvittem óráshoz, )2 év után, mert a másodperc mutató megadta magát (párszor ráestem csóri ketyerére)Az óráshoz mikor vissza mentem kijelentette, hogy még nem látott ennyire precíz másolatot. Felhúzós, strapabíró, és csak annyi volt a probléma ha jól értettem, hogy egyszerűen csak kiugrott valami a helyéről. Se törés, se kopás, se semmi. Szerintem meg az a hülye, aki a márkát látja valaki valamiben, nem pedig a használati eszközt illetve nézzen ki igényesen. Nekem ez a véleményem, be akinek nem tetszik annak üzenem verje a lomposát a favorizált márkájára. Kedves egészségére!
2014. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: ettől még egy kamurolexet hordó lúzer vagy, aki többnek akart látszani, mint ami...


Ha csak a formavilág tetszene, még a Q&Q is gyárt Submariner-hommage órákat, vagy egyéb, valós márkák, pl Steinhart, Davosa - mindegyik nagyságrendekkel jobb minőségű, mint a kínai vackod:)

2014. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sajnálom, de szerintem inkább a te hozzáállásod más emberekhez és elgondolásod nagyobb lúzerságra utal, mint hogy én milyen órát hordok. Örvendtem .
2014. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is én hordok hamis órát.. :)


Bár megértem, hogy többnek akarsz látszani annál, mint ami vagy..:)

2014. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!