Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek ballagásra...

Milyen ruhát vegyek ballagásra? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
8. osztályból ballagok, valami olyasmire gondoltam, ami szolíd, nem túl feltűnő, de csinos, mell alatt legyen az elválasztása a ruhának, vagy akár külön is lehet, de a szoknyát mindenképp mell alattig kéne felhúzni, az áll jól az alakomra. Linkeljétek, ha van ötlet, és hogy hol található. Válaszolóknak jár a felpont.:)) Köszönöm!

2014. márc. 17. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Osztályszinten nem beszélitek meg? Egyáltalán?


Egyébként kíváncsiságból: mégis milyen az alkatod? Elég kevés embernek áll jól, ha mellig húz bármit is.

Az, ha a természetes derékvonaláig, már jóval több nőnek előnyös.


A kérdésre: a klasszikus, egyszerű "ünneplő" öltözék nem felelne meg? Csinos fekete szoknya. A-vonalú vagy ceruza.

Mondjuk ilyen (feketében):

[link]


Fehér blúzzal.

[link]

2014. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az alakomat nem tudom pontosan meghatározni, mivel valahol ilyen, valahol olyan, sem nem homokóra, sem nem alma, stb. Nem szeretnék deréknál elválasztottat, nem szeretem. Nem azért mert nem állna jól (és ez nem egoizmus), csak szimplán nem kedvelem, nem tudom miért.:) De megyek az Árkádba szombaton, körülnézek, hátha találok jót.:) (Ó, és ment a felpont!)
2014. márc. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!