Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy tudjatok visszafogni...

Ti hogy tudjatok visszafogni magatokat hogy ne vasarolgassatok folyton a plazaban? Hogy alltok ellen a szep ruhaknak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A pénztárcám segít visszafogni magam :)
2014. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen.

Nem járkálok folyton plázákban.

Egyébként is ritka, hogy olyannyira megtetszik egy ruha, hogy nem tudok ellenállni. Inkább az jellemző, hogy ha akarok se találok olyat, ami minden tekintetben megfelelne.

És természetesen ismerem a határaimat, nem költekezek ész nélkül.

2014. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nincs rá pénzem. xD
2014. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

egyszerűen :)

nincs rá pénzem, de ha lenne is, szabnék határokat :)

2014. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy én nem tudok ellenállni.meg ha nincs is rá rakoltom a maradékot elcsuszom a rezsivel stb késztetest erek hogy megvegyek ezt azt
2014. márc. 18. 13:28
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez beteges? Folyton ugyverzem nincsenek rugaim pedig azokkal van tele minden raadasul nem is nagyon hordom őket mert féltem
2014. márc. 18. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Így már beteges
2014. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is beteges, kellene, hogy legyenek prioritásaid, vagyis előbb rezsi aztán shoppingolás. Szerintem próbáld meg, hogy félreteszed a pénzt, ami a rezsire, számlákra megy, és a maradékból költekezel, amit félrertettél az nincs is!
2014. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amiket nem hordasz, azokat add el!
2014. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen el is adtam de aztan megbantam és emiatt kivagyok . Többet már nem adok el semmit mert akkor meg arra gondolok hogy hianyoznanak.
2014. márc. 18. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!