Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes csősálat venni a...

Érdemes csősálat venni a hideg ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol lehet találni ilyet és kb mennyiért éri meg?


Hallottam a csősálról, de nekem még sosem volt. Azt tudom, hogy ugyanúgy a nyakba lehet tekerni, mint a normális sálakat, de lehet használni fejkendőnek, vagy akár símaszknak is. Ezért elgondolkodtam egy ilyen beszerzésén.


2013. szept. 17. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, csak legyen pont a méreted, nekem be kellett venni belőle, így pont passzentos és jól melegít télen. :) Amúgy én is mindig fejfedőnek (is) használom a sálakat. Nagy áruházakban már 1000-2000 ft-ért kapsz, egy próbát megér.
2013. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem a csősálakat, de nem szorosan, mert ha meg van csinálva szépen a frizurád vagy sminked, akkor át kell szuszakolnod a fejed a sálon, ami tönkreteheti. Én inkább ősszel/tavsszal hordom őket. De hidegebb időben is tudom úgy a nyakamba tenni a csősálat, hogy ne menjen alá a hideg.


Nagyon sok helyen kapsz ilyet: New Yorker, H&M, kínai, stb.

2013. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


nézd (kérdezd) meg náluk :) én is tőlük vettem tavaly

2013. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!