Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a rapper öltözködést?

Figyelt kérdés
Sokan utálják hogy úgy mennek végig az utcán hogy kicsit le van tolva a nadrág meg stb..Vélemény?

2014. márc. 23. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Arra gondolsz, amelyik mindig úgy néz ki, mintha tele lenne széklettel?
2014. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én jókat szórakozom rajtuk, úgy néznek ki mint akik telef..ták a gatyájukat. Ennél már csak az viccesebb amikor az alsógatya címkéje is kivillan XD
2014. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Biztos ez a stílus is hordoz magával valamit.(amit bár nem értek..de biztos.) Lányként én egyáltalán nem találom vonzonak,azt ,hogyha egy fiu egy 6xnagyobb poloban ,katyaban,cipoben,pulcsiban vegig vonul ugy ,hogy majdnem "szétesik a menőségtől". Persze ,nyilván van kivétel is. Nekem(és a lányok nagy részének) sokkal jobban bejon,sokkal vonzobb és helyesebb az a fiu,akinek van stilusa ,sportol,és divatos (persze a korlátokon belül) nem ugy mint egy divatmajom. Ha mér az öltözködésnél tartunk,akkor szerintem ,néha a legegyszerubb dolgok állnak rajtatok a legjobban fiuk! Farmer gatya (vagy egy sima fekete farmer,mustár hatya( CSŐ ,nem nagyon ,de nem az a lógós ) egy fehér!fekete/vagy szurke egyszinu polo feltűsitek az ujját ,és kész. szerintem ez a legjobb. Persze ,az is Isteni,amikor sportosak vagytok. De nem..nekem a rapper oltozet nem jon be.
2014. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra se vonzó, kifejezetten röhejesnek találom ezt az öltözködést :D
2014. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

lehet bennem van a hiba de nekem bejön ;)

imádom a laza srácokat :D

laza naci, fulcap..áá *.*

2014. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%

nem mindegyik stílus gáz.....vannak a páwák,gangsterek,OLD SCHOOL-osok,trógerok


szerintem a páwákat és a gangstereket nem kell leírni..


az old school nem a menőségről szól hanem arról hogy átérezd azt a zenét amit hallgatsz....melegítő...sport vagy lapostalpú csuka egyaránt jó.....sötétebb színek pl.: bordó,szürke


a trógerok na hát azoktól én is kivagyok......menőségből hallgatják a zenéket...tele .....gatya...kilóméteres cuccok(ellentétben a gangsterrel,hogy az már undorító) hát kész K.O. vége ennyi :D

2014. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gangsterek, old schoolosok, trogerok...te hany eves vagy? :D
2016. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik régi gyerek kori haverom, mai napig ezt a divatot követi pedig közel lasan 30 évesek vagyunk, pl fúra volna ha nem úgy lenne fel öltözve, laza bő póló vagy pulóver, laza bő sötét kék farmer nadrág, van neki ugyan olyan sötét kék farmer dzeki is hozzá passzol a nadrághoz, volt egy olyan helyzet hogy farmer dzeki alat nem volt póló semmi meg a bő farmer nadrágot is alsógatya nélkül vette fel, így normálisan a derekán volt, mivel mély ülepű bő farmer így a stílus ugyan úgy meg volt, annyit jegyzet erre meg fúra így de viszont kényelmes, tehát maga ez az öltözet nekem is tetszik, csak igen itt van az hogy ha netalán alsógatya nélkül kell fel venni bármi oka is van, akkor viszont nem biztos hogy pont jó le tolt állapot.
2021. nov. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!