Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok felvennetek ezt a...

Lanyok felvennetek ezt a magassarkut suliba?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Szoval a cipo volt mar rajtam! Tudok benne jarni csak szerintetek ezt fellehetne venni suliba? Kulfoldon lakom ha az mond barmit :D

Elore is koszi


2014. márc. 24. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen suliba? Inkább ez számít!

Általános és középiskolába nem való. Egyetemen, főiskolán viszont a kutyát se érdekli, hogy mit húzol a lábadra.

2014. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Én nem venném fel mert ritka ronda darab és kényelmetlen is mivel vékony sarka van. Nem is iskolába való, hanem inkább buliba. De más ettől felveheti ahova akarja, persze nem ilyen öltözékkel mint a képen, mert ez nem illik hozzá, főleg nem ilyen hájas combokkal (bocsánat, de tényleg az és így elég fura az összhatás).
2014. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném fel suliba, nem oda való.

Persze ha már egyetemista vagy, akkor lehet, attól függ, hogy mennyire elfogadott az adott suliban.

2014. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyetem :) csak nem tul "feltuno" hogy pl nem azt a sugarzats adja ki ,hogy nagyon problok feltuno lenni?
2014. márc. 24. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát egyetemre belefér, bár én nálunk csak a feltűnési viszketegséges elsőéveseken látok ilyen cuccokat őszintén szólva. Vizsgára semmiképp ne vedd fel, órára meg ahogy érzed, felnőtt emberként csak el tudod dönteni, hogy mennyire passzol a helyzethez és alkalomhoz valami? Egy nagyobb campuson biztos nem praktikus egy ilyen cipő, amikor két épület között rohangálni kell, és minden nap ne viselj ilyen batár magas cipőket, mert egészségtelen, de ha ezt akarod hordani, akkor tedd azt, kinek mi köze hozzá, mi van rajtad.
2014. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetemre szerintem felveheted nyugodtan...:D

(A kérdésre válaszolva: én sehova nem venném fel, mert egyáltalán nem az én stílusom)

2014. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyetemre OK. Bár nekem pont azt sugallja, hogy feltűnő akarok lenni :)

Ez inkább buliba és egyéb programokra való.

2014. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek az oszinte valaszokat! :)
2014. márc. 24. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetemre belefér, de nálunk se nagyon járnak ilyenben, max, ha feltűnősködni akar valaki..

Én sehova sem venném fel, mert szerintem nagyon ronda.

2014. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt inkább sehova nem venném fel, mert eléggé ízlésromboló, de egyetemen már nem nagyon nézik, hogy kin mi van...
2014. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!