Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fiúk (de inkább...

Lányok, fiúk (de inkább lányok)! Ti felvennétek fekete nadrághoz, fekete pulóverhez és fekete kabáthoz hófehér sportcipőt?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy lányt, aki így volt felöltözve. Nem mondom, hogy nem nézett ki jól, de fura volt. ... Inkább a szó pozitív értelmében, de akkor is fura.

Ti hogy gondoljátok?

Ti felvennétek ilyen párosítást?


2009. dec. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én nem venném fel, mert szerintem hülyén néz ki hogy minden fekete csak az fehér.
2009. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%

egyértelműen nem..

izlésficam..xD

2009. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, sőt szoktam így öltözni néha. De akkor ha a cipő fehér az övem is fehér! Különben ha minden fekete és csak a cipő fehér az nagyon ízléstelenül tud kinézni szerintem.
2009. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát, én szoktam úgy felöltözni, hogy fekete kabát, koptatott farmer, és fehér cipő. Nem vehetem fel mindig ugyanazt a cipőmet, télikabátból meg nincs száz darab a szekrényemben, úgyhogy nem igazán érdekel. De persze azért a sálam színes, vagy ha éppen olyan szezon van, hogy kilátszik, akkor a felsőm is fehér. Így lehet, hogy azért nem öltöznék fel...
2009. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem de azért nem is öltözök úgy h a sötét éjszakában ne lehessen meglátni x)
2010. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!