Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a rocker stilus...

Szerintetek a rocker stilus csak a vékony csajoknak áll jól?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A rock, mint maga a stílus, nem a külsőnél kezdődik, egyáltalán nem. De ha a ruházatot vesszük, hát...sajnos igen.
2014. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azthiszem én is mondhtaom magam rockernek. Nem vagyok eggyáltalán vékony,de ugy érzem (lehet hogy csak az én véleményem) de igy hogy kimutatom hogy igenis rocker vagyok sokkal kevesebben basztatnak.
2014. márc. 26. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hordd azt, amiben jól érzed magad. Talán több vékonyabb rockerlányt látni, de ismerek bőven ducikat is, és egyáltalán nem az jut eszembe róluk, hogy de gáz.
2014. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 26. 20:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos rockosnak mondott ruhadarabok, amik csak vékonyaknak állnak igazán jól (kockás mini stb.), de ha vki megtalálja ducibban a rockos ruhadarabok közül az alkatához illő dolgokat, ami nem lehetetlen küldetés, akkor jól tud kinézni.
2014. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel énis tisztában vagyok:) Mini az kizárva maximálisan:) De a zenekaros pulcsikban,fekete nadrágokban bakancsban kifejezetten jól érzem magam:)
2014. márc. 26. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak vékonyaknak áll jól. Sok ilyen stílusú barátnőm van, és az egyikük eléggé túlsúlyos, mégis gyönyörűen fel tud öltözni, a rocker pasiknak is tetszik, van stílusa, szerintem is szép, és jól állnak neki a rockos ruhák, smink, minden. De itt a nőies ruhákra gondolok, nem a zenekaros cuccokra, meg bő gatyákra. Szerintem az fiúknak való, a lányoknak nem áll túl jól.
2014. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan öltöznél. Csinosan is fel lehet, szoknyával, fűzővel, magassarkúval, szép ékszerekkel, sminkkel, meg felvehetsz XL-es zenekaros zsák-pólókat is, amiben aztán senki nem csinos.
2014. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mondhatom magam rockernek, alternatívabb stílussal. Amikor picit ducibb voltam (172 centihez 85 kiló körül) akkor a fiús cuccokat és a sötét farit preferáltam, mert eltakart, és nem éreztem magam rosszul benne. Nyilván egy pici csajon jobabn áll az S-es férfipóló, mert vékonyka lábak lógnak ki alóla. De én is magabiztos voltam, attól, hogy nem vagyok egy nádszál simán felvettem amit akartam. Most 73 kilósan (rajta vagyok az ügyön:D) szeretek nőiesen öltözködni, ruhák bakanccsal, smink, stb. Nem kell fűző-magassarkú csak egy jól szabott, derekánál húzott ruha meg a Martensem :)


Mindkét stílussal jól éreztem magam, de most, hogy egyre inkább kényelmesebben vagyok a bőrömben, bátrabban villantom ki a térdemet vagy a hátamat, ha arról van szó. Nem kihívóskodok, és olyan darabokat igyekszem találni, amik illenek az alakomhoz, sokan dícsérgetnek :D


Szóval hordd bátran ami tetszik ;)

2014. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:) Végre ittis el tudják mondani normálisan a véleményüket:) megy a like:)
2014. márc. 27. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!