Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan fiú aki hord harisny...

Van olyan fiú aki hord harisnyát? Van férfi harisnya?

Figyelt kérdés
barátom azt mondja hogy ciki ha egy pasi harisnyát hord. mondom neki hogy de csak most télen mi baja lenne ha felvenné? épp az hogy legalább nem fázna fel. mert mindig mondja hogy a lába fázik a farmerban. de ő nem fog felveni harisnyát. tényleg ciki ha egy pasi harisnyát hord? mert sztem nem... legalább nemfázik fel a golyója.
2009. dec. 17. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap mondta apukám, hogy kb. 25-30 évvel ezelőtt, Ők hordtak férfi harisnyát. De a mai világban mindenkinek minden ciki...szánalmas sok mai fiatal, nem mintha Én öreg lennék. Szóval sokkal jobb lenne neki szerintem, ha szerezne harisnyát, úgy sem látja senki.

23/L

2009. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, lehet kapni. lábfej nélkülit gyakrabban
2009. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erre még nem gondoltam. De nagy hidegben hasznos lehet. Szerintem nem ciki, mert végül is úgyse látja senki.
2009. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk jégeralsót hordanak. DE csak végszükség esetén, nehogy anyámasszony katonájának tűnjenek.Az enyém se venne fel ilyesmit, de a melegítőt alá veszi a munkás nadrágnak.

Ne anyáskodj rajta!

2009. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
énismerek 1 srácot, aki hord XD
2009. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég mentem vizsgázni, és biz az öltöny alá felhúzam egy harisnyát, mert nyári öltöny és vékony. Ugyan a lábfeje zavar, úgyhogy a végét kivágtam, így lábfejnélküliesítettem.
2009. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki. A H&M férfi részlegén lehet kapni kifejezetten férfi jégeralsót, nem látszik a nadrág alatt (de még így is többféle mintában, színben van), és jó meleg.
2009. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jégeralsó ;) és miért lenne ciki? legalább aki hordja nem fázik
2009. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) aki azt írta hogy ne anyáskodjak felette,üzenem neki,hogy sorry h jót szeretnék a barátomnak,és nemszeretném,hogy ne legyenek gyeekei majd...
2009. dec. 18. 09:17
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

énis hordok csak mindenki elöl titkolom, elég sok idiota van körülöttem szerintem mind kiröhögne-.-" mert nekik minden ciki-.-"

de akkorse fogok megfagyni=)

2009. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!