Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az órámmal?

Mi lehet az órámmal?

Figyelt kérdés
Automatikus mechanikus működésű óráról van szó. Hordom egész nap, de ha kicsit megállok, akkor leáll, pedig kap elég mozgást. Most is fürdéshez levettem, mire visszaértem, megállt. Felhúzni nem tudom, hogyan kell, mert csak egyszer lehet kihúzni (tudomásom szerint, nem erőltettem), akkor pedig a dátumot állítja. Amikor nem húzom ki és úgy tekerem, akkor az egyik irányba enged elég könnyen, de elég sokáig tekertem (40-50 fordulat) és semmi sem történt, másik irányba pedig elég feszes, arra nem igazán merem tekerni. Holnap viszem óráshoz, addig valami tanács? Köszönöm.

2014. márc. 27. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ik colouring, ezüst skeleton óráról van szó.
2014. márc. 27. 21:39
 2/5 A kérdező kommentje:
*a koronáját lehet csak egyzer kihúzni. És nem a dátumot, hanem magát az időt állítja, bocsánat.
2014. márc. 27. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez valami olcsó divatszar, akkor így jártál. Gondolhatod, hogy nem a Rolextől veszik a werket ezekhez a krumplikhoz.
2014. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hol divatos neked az automata óra ? Hány ember kezén láttál olyan mostanában, ne mondd...
2014. márc. 30. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengetegen használnak automata órát, 20-30-40 éves Seikoval vidáman rohangálnak. Szóval attól mert automata, még lehet silány szar. Kíváncsi vagyok, mit mond az órás.
2014. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!