Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ti saját stílusotokat...

A ti saját stílusotokat mennyire lehet beilleszteni egy adott stílusba? Mit gondoltok arról, aki ennyire "sokféle"?

Figyelt kérdés

Én személy szerint ugyanúgy szeretek nőies lenni, és csinosan blúzba, ingbe, magassarkúba megjelenni valahol, mint pl. farmerban pólóban és tornacipőben. Ez most azt jelenti, hogy nincs egy kiforrt egyéniségem? Mert azért egymástól elég távol álló stílusokat szeretek.

Általában nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam olyan emberek, akik nem is ismernek, de ti mit gondolnátok valakiről, akit egyik nap elegánsan, másik nap meg sportosan láttok? Azt gondolnátok, hogy "Nah, ez se tudja mit akar..." vagy egyszerűen úgy gondolnátok, hogy színes egyéniség és nem unalmas.



2014. márc. 29. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele, mint Te..általában szoknyában vagyok, de szeretem a nadrág+tornacipő párost is néha. Nem igazán érdekel, hogy ez milyen stílus, felveszem, ami tetszik és kész, igazából nem nagyon érdekel, hogy mit gondolnak mások:D de szerintem jobb ilyen változatosan, mintha valaki mindig ugyanolyan cuccokat hord.
2014. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Azt gondolnátok, hogy "Nah, ez se tudja mit akar..." vagy egyszerűen úgy gondolnátok, hogy színes egyéniség és nem unalmas."


Egyiket se. Mert teljesen normálisnak tartom, hogy valaki a hangulatának megfelelően öltözködik egyszer így, egyszer úgy. Egyik nap elegánsabban, máskor sportosabban.


Ha egyik nap punk hacukába bújnál, majd másnap vintázs stílusban nyomnád... az már kicsit furább lenne.

2014. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj.

Nekem sincs adott stílusom, mindig kedvhez öltözök és egy farmerhez is lehet olyan inget párosítani, hogy a farmer ne "laza" nadrág legyen, hanem elegáns.

2014. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!