Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most miért gáz hogy a...

Ez most miért gáz hogy a Tesco-ban veszek ruhákat? Lent ir

Figyelt kérdés
Nem vagyok magyarországi de sokszor hallottam hogy a Tesco-t fikázzák hogy milyen rossz élelmiszereket gyárt meg stb.Sokat vagyok Magyarországon és a Tesco-ban veszem az F&F márkát.Ez nem gáz?Valaki elmagyarázza?

2014. márc. 29. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Ezzel szerintem fölösleges foglalkozni, ahogy érzed, ha tetszik akkor vedd meg ott. És használd egészséggel :)

Mondjuk én ettől és a hasonló cégektől egy gramm kaját sem veszek mert tényleg szemetet árulnak.

2014. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco nem maga gyártja az élelemiszereit, hanem más gyártókkal gyártatja, sokszor még a csomagolás, az üveg, stb is ugyan olyan, kés ha a címkét is megnézed, nagyon könnyen rá lehet jönni, hogy valójában milyen márkájú is az adott termék.


Én is szoktam ruhát venni tőlük, mert nem rossz minőségűek egyáltalán, semmivel nem rosszabbak, mint a H&M pl. és szép ruháik is vannak bőven. Egy-egy darabra néha én is elcsábulok, mert az áruk nagyon jó.

2014. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ne törődj vele. Nekem is van F&F ruhám, tök kényelmes és jó, ráadásul ha gond volt vele akkor nem próbálkoznak mindennel a garancia alól a kibújással, mint a ruhaboltokban általában, hanem szó nélkül cserélik.


Aki meg olyat képes leírni vagy kimondani, hogy a Tesco "rossz élelmiszereket gyárt" vagy "csupa szemetet árulnak" az komplett hülye. A Tesco az ég világon semmit nem gyárt. A saját márkás termékeiket gyártatják általában helyi beszállítókkal (pl. a túró rudit a pöttyössel...), minden más termék meg, amit árulnak pont ugyan az, mint az összes többi közértben meg szupermarketben. Ebből kifolyólag iszonyú nagy baromság ilyet állítani.

2014. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát azért valami alapja csak van, hogy nem túl jó a kaják minősége. A beszállítóktól sokat követel, viszont valahogy mindig vannak problémás élelmiszereik. Gyanús, hogy házon belül, már nem nagyon tartják be az előírásokat.
2014. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én még semmilyen problémás élelmiszerről nem hallottam. Ugyan annyi erővel problémás, mint a többi márka, hiszen ugyan ott és úgy gyártják, mint a többi márkát.
2014. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

# 4


Igazi nagy bullshitet sikerült összehozni...


Őszintén, tudnál mondani egy konkrét példát a nagy büdös általánosságokon kívül?


De nekem az is elég, ha kifejted, hogy mondjuk a babkonzervet, a száraztésztát vagy a flakonos üdítőt hogyan lehet "házon belül rosszul kezelni".


A frissáruról még el tudnám képzelni, hogy mondjuk későn kerül hűtőbe (ami mondjuk szintén non-szensz, mert az meg megbüdösödne mondjuk..), de ezt még el tudnám fogadni, ha te zöld csirkemellett vagy penészes joghurtot vettél. De az, hogy itt a levegőbe beleböfögsz baromságokat, az eléggé ... hogy is mondjam, semmitmondó.

2014. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!