Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik kamu ruhákban járnak?

Figyelt kérdés
pl armani, gucci kamuk
2014. márc. 30. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Komlexusosak. És nevetségesek is. A szegénység nem szégyellnivaló, de ha egy szegény, vagy átlagos ember milliomosnak akarja mutatni magát, akinek simán tellik többszázezres holmikra, na az nagyon kínos.
2014. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nevetségesek.
2014. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én ajándékba kaptam rokontól roberto cavallis meg armanis pólót amik sztem kamuk, de nem érzem szégyennek hogy hordom őket, nem azért vagyok bennük hogy felvágjak velük
2014. márc. 30. 16:25
 4/12 A kérdező kommentje:
viszont akik ezekkel keménykednek de legyen akár eredeti is a ruha, azok nagyon szégyenek, ezek a tipikus kívül vmi belül semmi surmók
2014. márc. 30. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

"viszont akik ezekkel keménykednek de legyen akár eredeti is a ruha, azok nagyon szégyenek,"


ööö... mi van? Ugyanazt csinálod, hamis cuccokkal vágsz fel! Akinek meg eredeti a luxusmárkás ruhája, az mitől szégyen! Akinek van rá pénze, az miért ne vegye meg?! Te vagy szégyen, ezzel a proli hozzáállásoddal: "én hordhatok utánzatokat, mert az eredetire nincs pénzem, de másoknak ugyanez szégyen, sőt, másoknak az eredeti is szégyen mert ne vágjon fel a pénzével" Ez mi? :D

2014. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
neked meg a szövegértésed a gyenge, azt írtam, hogy AKIK ezzel keménykednek menőznek, azok a szégyenek, akik beképzeltek és mindig meg említik hogy most milyen jó márkájú ruhákba vannak. én ilyet nem csinálok, csak mivel, hogy kaptam ilyeneket, néha hordom. és nem azért mert így most nagyobb vki leszek, hanem mert tetszenek. viszont van sok olyan hidd el, akik azt hiszik hogy ettől lesznek vkik, én ezekre gondoltam és én nem ezek közé tartozok, ezt megmondja bármelyik ismerősöm. szóval hordhat bárki márkás cuccot csak szálljon le a földre
2014. márc. 30. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel mások milyen ruhába járnak, sose nézem őket, szóval felőlem vehetnek 100ezreset vagy 100 ft-osat, azt sem venném észre. Nem értem másokat miért zavar, hogy tök idegen emberek mit vesznek fel.
2014. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha valami megtetszik, én is simán felveszem, persze nem a 'covalli' meg hasonló cuccokat, de pl. láttam már olyan 'LV' táskát, ami tetszett. Nem vettem meg, pont az miatt, amit írtál, de pl. egy pólót, napszemüveget, órát lazán felveszek
2014. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem van pár kamu táskám, mind ajándékba kaptam. Kerianyu nagy világutazó, és mindig hoz nekem valami táskát. Van 2 Prada, 1 LV, 1 Miu Miu és egy D&G.

Nem tartom gáznak, nem menőzök vele. Meg rólam akár az is hihető hogy eredeti mert nem a sarki piacról öltözöm, van egy jobb kocsim és nem 16 éves vagyok hanem felnőtt nő.

De amikor megdicsérik mindig megmondom hogy nem igazi és kaptam pl. a legújabb Pradamat Szingapúrból.

2014. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8# a covalli alatt a roberto cavallira gondoltál?
2014. márc. 31. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!