Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns vagy gáz?

Péterman kérdése:

Elegáns vagy gáz?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, imádom az eleganciát, viszont nem vagyok benne biztos, hogy a mostani öltözködésem az elegáns kategóriába tartozik, vagy a gázba.


Ez az általános napi ruhám:


Barna vagy fekete bőr cipő (nem lakk, magasított sarok)

Fekete farmer

Barna vagy fekete bőr öv (cipőtől függ)

Hosszú ujjú ing, széles gallérral

Nyakkendő - Windsor csomó

Fekete zakó - a felső gombnál begombolva egy picit szűk, de valahol azt olvastam, hogy ennek így kell lennie.


Persze az alap dolgokat ismerem és be is tartom:

-Nyakkendő öv csattjának tetejéig ér, a zakó gallérjának legszélesebb pontjánál sehol sem szélesebb, szimmetrikus a csomó

-Kétgombos zakónak csak a felső gombját gombolom be

-Ing ujja 0.5-1cm-re kilóg a zakó ujja alól


Na most itt igazából az a kérdés, hogy mennyire gáz a fekete farmet felvenni ezzel a kombóval? Nekem nem tűnik gáznak, inkább ad neki egy fiatalos megjelenést, de lehet, hogy rosszul tudom.



2014. márc. 31. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A farmer is lehet elegáns (nyilván kevésbé elegáns mint az öltöny), ha megfelelő szabású és nem koptatott. De ha megengedheted magadnak anyagilag (a bőrcipőből erre következtetek), akkor ne járj mindig feketében.

Illetve akkor gáz ha az eseményt túlöltözöd, bár 19 évesnek, farmerrel ilyet nem is nagyon tudnék találni (a nyilvánvalót leszámítva - sport, kirándulás, fizikai munka stb).

2014. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindig azt figyelem miben érzem jól magam... :D
2014. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, bár nagyon ritka az ilyesmi. jól érzed magad így, hogy mindig ilyen szettben vagy? :)

L21

2014. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Fekete zakó - a felső gombnál begombolva egy picit szűk, de valahol azt olvastam, hogy ennek így kell lennie. "


Egy zakó ha bárhol is szük, akkor az nem a te méreted, olyan kizárt, hogy "így kell lennie", ezt csak olyanok mondják, akik nem tudnak rendeset venni.


"Kétgombos zakónak csak a felső gombját gombolom be "


Ez megint rossz, VAGY mindkettöt begombolod, VAGY csak az ALSÓT!!!!

2014. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak az alsót? Az kissé röhejesen nézne ki...

[link]

2014. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen elegáns. Végre valaki, aki nem azzal akar kitűnni a tömegből, hogy tetováltat, hülye hajat csináltat, buz!san öltözik, hanem ingben és nyakkendőben jár. Nagyon jól teszed.
2014. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes! A két gombos zakón valóban mindig csak a felső gombot kell begombolni! Minden más is stimmel! 26/L
2014. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek! :)


Hát én így érzem magam a legjobban, voltam én már minden stílusirányzatnak a híve, de eddig ez jött be a legjobban. Komolyabban vesznek az emberek, hölgyek szívesebben jönnek el randizni, tehát összességében nagyon jó tapasztalataim vannak.

2014. márc. 31. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Uuuu, ez annyira király. Barney Stinson :D Csak így tovább! :)
2014. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na ez egy olyan dolog, hogy van akinek jól áll és van akinek nem. Az öltönyt nem szeretni vagy utálni kell, hanem tudni kell viselni. Én csak öltönyt hordok inggel, nyakkendővel, nyáron zakó nélkül, van hogy nyakkendő nélkül télen pedig zakóval. A testalkatom miatt nagyon jól áll, 16 éve járok edzőterembe (nemszedek szereket, csak tisztán edzek), 198 cm magas vagyok, 119 kg (nem vagyok kövér, sem túlsúlyos, nehéz az izomzat), nagy mellkassal, széles háttal, lapos hassal, nagy és kidolgozott al és felkarral, gömbölyű vállakkal ebből adódóan a fehér ingek állnak a legjobban.
2014. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!