Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek elegáns/szexi ez...

Szerintetek elegáns/szexi ez a harisnya? Fel lehet venni munkába?

Figyelt kérdés

a calzedonia reklámján láttam nem találtam róla kképet de ehhez hasonló persze nem necc

[link]

a lányege h sima harisnya és hátul megy fel rajta egy fekete csík. Szerintetek milyen? fel lehet venni munkahelyre is vagy kihívó?


2014. márc. 16. 22:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

találtam egy jobb képet

[link]


olyan lenne aminek az alján végig megy a csík

2014. márc. 16. 22:21
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát én munkahelyen maradnék az egyszerű harisnyánál. Nekem ez nem is tetszik nagyon
2014. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
pincér vagyok egy kávézóban, a szoknyám térd fölé érne, itt előny ha elegáns az ember de persze nem akarok ribisen kinézni se
2014. márc. 16. 22:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó :)
2014. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

milyen hosszúságú szoknyával néz ki jól? Nem feltétlen munkába, hanem amúgy. Jó lábaim vannak.

Pl térdig érővel nem érvényesül de mondjuk térd felett 5cm-re már jobban? van aki ért ilyesmihez? :D

2014. márc. 16. 22:33
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez már túl szexi egy munkahelyre. Még pincérnőként is. Persze, ha az a célod, hogy minden 2. férfi felakarjon szedni...:D
2014. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

érdekes nem? egy sima nejlonharisnya nem szexi de egy fekete vonal és máris az lesz :D

Lehet h hanyagolom a munkahelyemen ha ilyen kihívónak tituláljátok

2014. márc. 16. 23:05
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

1. a sima nejlon harisnya is lehet szexi

2. térdig/térd alá érő szoknya is szexi, ha kellően szűk. hátul felsliccelt fajtára gondolok. a térd főlé érő, már szinte mindenképp a szexi kategória

3. az általad linkelt harisnya sztem önmagában nem lesz kihívó csak azért, mert hátul van egy vonal (számomra legalábbis) ribis meg aztán semmiképp nem. h kihívó-e, az a viselkedéstől függ főleg, meg ruhában az összhatástól. tehát bőr miniszoknya, 12 centis tűsarkú, mélyen dekoltált top már lehet h túlzás. egy ilyen harisnya egy elegánsabb összeállítással (térd alá érő szűk fekete szoknya + blúz) sztem semmiképp nem!


24/F

2014. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"érdekes nem? egy sima nejlonharisnya nem szexi de egy fekete vonal és máris az lesz :D "


Így van, az a csík sokat számít:P Az egyszerű harisnyának konzervatív sugallata van.

Hozzáteszem, egy sima nejlonharisnya is lehet szexi, egy térd fölé érő szoknyával.

2014. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha pincérnő vagy és nem bankban dolgozol, akkor szerintem simán felveheted, de az öltözéked többi része legyen visszafogott.
2014. márc. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!