Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy férfi hol...

Szerintetek egy férfi hol hordhatja a cuccát?

Figyelt kérdés
Ugyebár a kistáska elég "homáros" (szerintem)Ha meg teli zsebbel megyek mindenhova, elég béna. Hol hordjam pl.pénztárcámat, kulcsomat stb.?

2014. márc. 31. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Táskában. És nem ugyebár. Csak te találod annak (homárnak).
2014. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan ennyire beteg ez a tarsadalom,hogy amit egy fiu csinal,vagy epp vesz fel az mindjart le kell b..zizni?

A nagy szabasag arnyekeban lehet csak mozogni ugyelve a kozervativitasra?

Eszem f..aszom megall komolyan!!!

2014. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stílustól, ízléstől függően különféle táskákat lehet használni... Vagy hátizsákot, ahogy én is s a párom is (ez uniszex dolog), szeretem, ha szabad a kezem. Elegánsabb helyzetben ez ugrott, akkor valami kézitáskát, nem figyelem a divatot és az emberek címkézéseit, de biztos vagyok benne, hogy ahogy rég, ma is vannak igényes s kellően férfias megoldások...
2014. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne egy férfitáska "homáros"? Egyáltalán nem az hacsak nem rózsaszínt veszel.
2014. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öltöny és aktatáska kell.
2019. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!