Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem árulnak már klasszik...

Miért nem árulnak már klasszikus, nem koptatott farmernadrágokat, dzsekiket?

Figyelt kérdés
Szinte csak is kizárólag ezeket az ízléstelen koptatott meg szakadt farmereket lehet kapni, normálisat meg nem. Levi's-t meg azért nem fogok 25-ért vásárolni, mert nincs más...

2014. ápr. 1. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Felénk minden ruhaboltban van sima, szaggatott, mintás, egyszínű, szóval mindenféle.
2014. ápr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább csak nem koptatottat látok, mint koptatottat.
2014. ápr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Árulnak, nézzél körül más üzletekben is, mint amelyekbe szoktál általában járni.
2014. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
H&M például árulnak simát is.
2014. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Árulnak. Sőt, vannak szakboltok is. De az eredetiek bizony drágák, a márkát meg kell fizetni.
2014. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
C&A-ban is nézz körül, rengeteg hagyományos van. Pár éve 2500 HUF körül vettem ott.
2014. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban ritka manapság, pl én is voltam így ezzel nem tálaltam főleg amit én szerettem volna nagy nehezen kimondott farmer boltban vettem eredeti kék farmer dzseki hozzá való kantáros farmer, ami még jó is volt több volt ott a férfi fazonok úgy a dzseki is meg a kontáros nadrág egyben azért is voltam úgy egy ugyanaz legyen a 2 mivel ha fel öltözök benne akor farmer nadrág pántjait kívülre rakom a dzsekire.
2021. nov. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!