Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hivatalos Levi's márkaboltba...

A hivatalos Levi's márkaboltban vásárolt farmerok (többféle is! ) miért nem bírják 2-3 évnél tovább - NEM napi használat mellett sem? Kikopnak mindenhol, bolyhosodnak stb. A külföldi boltokban vásároltakkal is ez történik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Azért nem bírják tovább, mert pontosan ugyanabból az anyagból vannak, mint az olcsóbb társaik, csak a márkanevet kell megfizetni.

Ezeket is kínában gyártják, ugyanaz az anyag, ugyanaz a szabásminta, csak egyik nap Dromedar címkét varrnak rá, és kínai boltokba viszik, ahol 4-5 ezerért veszed meg, másnap pedig ugyanaz a varrónő ugyanazzal a géppel Levis címkét varr rá, és 20 ezerért veszed meg a boltban. A címkét.

2014. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy ugyanabból az anyagból van, mint a többi; de nem csak a márkanév miatt drágább. A levisnél felmérték a nők alakját, kialakítottak néhány testalkat típust, és nekik megfelelő nadrágot gyártanak.

Máshol meg van egy fazon, amit megcsinálnak kisebben, meg nagyobban, aztán meg néz az ember hogy nem csinos.


(Egyébként nekem nem bolyhosodnak a farmerjaim, pedig a kb 7 ezres kategóriából vásárolok)

2014. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kérdésfeltevő vagyok - férfi... Van esetleg valaki, aki USA-ban vásárolt Levi'st és megosztaná tapasztalatát? Ott gondolom nem kínaiak készítik. (Vitorlavászonból lenne?)
2014. ápr. 2. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem 3 év után már elkophat 1 farmer.Hideg vízben kell mosni kíméletes programon.
2014. nov. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!