Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hete rendeltem egy megbízh...

Egy hete rendeltem egy megbízható webáruházból Tamaris márkájú hótaposót és pár nap használat után észrevettem hogy az oldalán elengedte a ragasztást! Járt már így valaki ezzel a márkával?

Figyelt kérdés
Teljesen fel vagyok háborodva, mert nem kevés pénzt fizettem érte.Férjemtől kértem ezt karácsonyra, de mivel most nem volt ilyen meleg csizmám így már elkezdtem hordani, Neki meg sem mertem mondani mi történt vele... elvittem cipészhez, mert gondoltam ha visszaküldöm 1.nem cserélik vissza, mert megragasztják Ők is 2.a postaköltséget is nekem kell fizetni...szomorú vagyok, mert nagyon jó márkának tartottam a Tamarist, eddig!
2013. dec. 3. 08:15
 1/2 anonim válasza:
Én is így jártam asszem tavalyelőtt Tamaris cipővel, annyi különbséggel hogy boltban vettem. Visszavittem, levásárolhattam az árát.
2013. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én minden drága cipőmmel így jártam, úgyhogy már nem is veszek drága cipőt, mert nem érdemes, főleg, hogy nincs is annyi pénzem, hogy hetente vegyek egy 20 - 40 ezer forintos cipőt.
2013. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!