Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában a hölgyek a csizmájukba húzzák a nadrágjukat, illetve a nadrágjuk szára teljesen a cipőjükre ér? Talán szégyellik a bokájukat? Régen télen is csizmát és vastag szoknyát hordtak. Mára ez elmúlt. Vajon miért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Most se mindenki nadrágban jár mindig :)

Tök sokan járnak szoknyában.

A mostani szűk szárú nadrágokra meg kényelmesebb a csizmát ráhúzni, mintha a nadrág lenne kívül. És így pl. latyakos, havas időben nem is koszolódik a nadrág.

A nadrág szára meg nem lóg rá mindig a cipőre. Divat a háromnegyedes vagy 7/8-os vagy nem tudom, hogy hívják nadrág is :D

Ne aggódj, nyáron rengeteg bokát fogsz látni :D

2014. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem szégyenlik, te nagyon okos, hanem fáznak, plusz a bokavillantós nadrág azon túl, hogy nem praktikus, nem "divat"!
2014. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bokavillantó nadrág tényleg nem néz ki jól, de én pl majdnem mindig szoknyában járok, hónapok óta nem volt rajtam nadrág.
2014. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert most a legtöbb helyen Skinny farmert lehet kapni ami szűk, tehát be kell tűrni a csizmába, és legtöbb esetben kicsit hosszú is tehát rálóg a cipőre. Télen kb mindenki ezt hordja. Amúgy sem értem a kérdést, a csizma+szoknya verzióban sem látszana a boka. De most jön a tavasz, fogsz látni bokát és térdet is.
2014. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!