Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerettek melltartót...

Lányok szerettek melltartót hordani és egyébként milyen melltartóitok vannak?

Figyelt kérdés
Kort is kérek
2009. dec. 19. 14:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

én szeretek, mert egy kicsit megemeli a melleimet - mivel elég kivágott pólóim vannak. nálam csak a push-up melltartók jöhetnek szóba :)

17/L

2009. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor hordom, ha elmegyek valahová, otthon nem, az nekem kényelmetlen!
2009. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én már annyi mindent hallottam,hogy nem tudom mi igaz,mi nem.Nekem kényelmes melltartóim vannak,szeretem őket hordani.Ha megyek valahová veszek fel melltartót,otthon nincs rajtam.

15/L

2009. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
mindig hordok még alváshoz is. undoritó amikor lógnak a melleim(15kg-s fogyás után kicsit nagyon lógnak... -.-).
2009. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Itthon soha nincs rajtam meg akkor sem, ha boltba megyek ilyenkor télen!

Nem szeretem a push uposakat, idegesítenek nagyon!Szerencsére nincs is rá szükségem!


20L

2009. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

én nemszeretem annyira és nemis mondig hordok. nyáron egyáltalán nem. télen igen mert fáznak a melleim:D megha olyan felsőt veszek fel ami kivágottabb akkor nyáron/tavasszal/ősszel is. de otthon egyáltalán nem.

fazonra pedig....hát van push-up is, meg sima szivacsos, megmég annális egyszerűbb sima 3szög melltartó szivacs nálkül.

24L

2009. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok úgy vele ,hogy szeretem vagy nem:)Én nem mennék úgy sehova,hogy nem veszem fel.Push-op osat használok:) kivétel alváskor nem hordom:)
2009. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiteszem a lábam a lakásból,akkor mindig van rajtam melltartó :-) Még ha csak a boltba ugrom le,akkor is.

Télen-nyáron egyaránt...


De egyébként itthon nincs rajtam,mert nem szeretem...Annyira várom már,hogy levehessem miután hazaértem.Olyan,mint egy hám.


Alvásnál nem hordom.


Volt push-up melltartóm,de a méretet nem nagyon találtam el,és hát .....hagyjuk :-)


Utálok melltartókat vásárolni,mert nehezen találok megfelelőt.Nem a méretezéssel van bajom,hanem bizonyos "szabási" módjaival.

Nehezen kapok olyat,ami elöl fog össze,és nem engedi szét állni a melleimet...


18/L

2009. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Utalok.Idegesit, zavar...Iskolaba hordok, meg ha megyek valahova, de mondjuk a sarki kisboltig nem veszem fel.

Itthon sem hordom.

18L

2009. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Utálom,idegesít,kényelmetlen. Ha nem muszáj,nincs rajtam.:)Egyébként meg a push up a No.1,kiemel.:)

27N

2009. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!