Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Arénában tudok venni alakformá...

Arénában tudok venni alakformáló harisnyát elérhető áron?

Figyelt kérdés
Max 5-6e-ért...
2009. dec. 20. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Arénába tudsz, azt nem tudom mennyi, de ha 5-6 ezerben gondolkodsz annyiért szerintem igen :)
2009. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5-6 ezerért bárhol kaphatsz! én pl harisnyásboltban vettem 2000 vmennyiért :)
2009. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nah ez meglepett és nagyon örülök!

Igazából olcsóbban meg akarom úszni, ez a nagyon max, de azt hittem hogy ez drága.

2009. dec. 20. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmire gondoltam


(mell alatt kezdődik rögtön és csípő alá ér)

2009. dec. 20. 16:42
 5/7 anonim válasza:
Előző:Ilyet bármelyik fehérnemű boltban lehet kapni? Csak alakformáló harisnyát kell kérni? Ez is több méretben van? Semmit nem tudok róla. Előre is köszi a segítséget.
2009. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fehérnemű boltokban nem tudom, mert én kifejezetten harisnyásnál voltam, és ott ahol én voltam legalábbis úgy volt, h. 65kg-ig egy méret, és 65ön felül van a köv. méret. de gondolom ahány fajta van belőle, annyiféle a méretezés is.

különben amire a kérdező kíváncsi annak alakformáló alsó a neve. nyugi, ha bemész 1 harisnyásba, tudni fogják mi az :)

2009. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szuper:)

jövőhéten megyek:K

2009. dec. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!