Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet venni alakformáló...

Hol lehet venni alakformáló harisnyát venni debrecenben jó áron?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül? 6 hónapja szültem de még szoptatok ezért nem tudok sportolni vagy fogyózni. Csak pár kilót kell eltüntetnem. Mit figyeljek a vásárlásnál?
2009. júl. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alakformáló harisnya nem fogyaszt csak a hájat szorítja összébb, szóval tejföl. Mármint "Teljesen Fölösleges".
2009. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de legalább nem kell egy alkalomra megvennem egy drága alkalmi ruhát. Amit kell leszorit és rámjön a ruhám is. Azért köszönöm.
2009. júl. 17. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ettől a hülyeségtől zeng az összes kereskedelmi TV-csatorna! Telefonszámot is mutatnak: hívd fel és rendeld meg, de ne csodálkozz, ha nem leszel megelégedve az áruval!

Én soha nem venném meg!

2009. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem ítélkezem, nézelődj ezeken az oldalakon, hátha találsz valami jót :) sok sikert.


[link]


[link]


Sajna debreceni címet nem tudok.

[link]

2009. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves második: én sem vennék ha jó alakom lenne, de sajnos a szülés mellékhatása a hízás és én nem fogom abbahagyni a szoptatást csak hogy beleférjek a ruhámba. Én tiszteletben tartom hogy te nem vennél. Harmadik: Köszönöm ott már néztem, de élőben szeretném látni.
2009. júl. 18. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello, én vagyok a 3. hozzászóló :)


Nézdd, talán itt élőben is tudsz nézelődni, sok sikert.



TOPSHOP Debrecen - 4030 Debrecen, Kossuth u. 51.


Telefon:

52/323 903


Nyitvatartás:

Hétfő-Péntek: 9-17 Szombat: 9-13


[link]


Sok sikert!

2009. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!