Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért nézik ki a...

Szerintetek miért nézik ki a rockereket az öltözködésük miatt? Ez az ő egyedi viseletük, mert sokan azt állítják nemtudnak viselkedni, hadd ne emlegessek másokat tudnak kultúráltan viselkedni?

Figyelt kérdés
(szegecsek,bőrők,felvarrok és láncok,acélbetétes bakancs,tetoválások,hosszú hajak,még férfiaknál is)

2014. ápr. 8. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért, mert őket mindenki felismeri. Még a legvénebb banyák is!

Most gondolj bele, hogy egy emot, vagy egy snasz homit nem szúrnak ki a tömegből.

2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az a divat.Minél műbb és csillivillibb valami az a jó.

Én személy szerint nagyon szeretem a rockerek kinézetét.Jómagam is rock zenén élek csak nem öltözök úgy de simán megtenném:)

A rockerek sokkal jobbak mint azok a műcsajok akik a legminibb cuccokba járnak és divat szerint öltözködnek ami egyre idiótább...

2014. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na igen a kilátszódó idomokig érő mini akármi,de valakinek ez tetszik,meg az acélbetétes bakancs
2014. ápr. 8. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenki leszarja a rockereket. Én is nyomultam évekig tiszta feketében, bakancsban, mégsem néztek ki. Manapság a páwákat is leszólják, a farmer-pólósokat is, az elegánsakat is. Nyilván van aki a rockereket is cikizi, de nem többen mint bármelyik más öltözködési stílus követőit. Magyarul akárhogy nézel ki, lesz aki beszól és csúnyán néz rád.

Már teljesen normálisan öltözködöm, de az öreg nénik a buszmegállóban még mindig megölnek a pillantásukkal, csak mert fiatal vagyok. Szóval még ők sem kifejezetten a rockereket szuggerálják, hanem minden fiatalt.

Csak a rockerek szeretnek dagonyázni az önsajnálatban, hogy őket nem értik meg és kitaszítják. A fenét. Minimum 40 éve van ez az öltözködési stílus, mindenki megszokta már.

2014. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Sok rocker hülyén néz ki, fogalma sincs róla mi áll neki jól, csak felvesz mindent ami fekete meg koponyás. Rengeteg magára semmit nem adó kiscsajt látni fazontalan hosszú hajjal, xxl-es együtteses pólóban, a halott nagymamájáról lelopott fekete maxiszoknyában, szimatszatyorra, és ez nagyon gáz. Fiúban/férfiban sok esetben ugyanez az igénytelenség a jellemző. Ha ezen belül van stílusod, és tudod mit mivel vegyél fel, akkor lehet jól kinézni. Én is extrémnek számítok a hajszínem meg az egész felsőtestemet beborító tetoválásaim miatt, de még én is kiröhögöm az ilyeneket.

Amúgy meg igen, mindenkit megbámulnak és mindenkinek beszólnak, ilyenek az emberek.

2014. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A négyes válaszolónál van az igazság...Egyébként az embereknek az a baja mindenki mással, hogy azok nem ők, mert csak Nekik lehet jó ízlésük, akinek az nem tetszik az hülye, és aki nekik nem tetszik az meg ízléstelen...
2014. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!