Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek melyik márka tetszik...

Kinek melyik márka tetszik jobban és miért? My77, Allora, Mayo, Sugarbird, Magenta, Amnesia?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mind ronda, ízléstelen, plázacica-ruhákat gyárt.
2014. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyik sem az én stílusom. Szerintem drága és idétlen ruhákat árulnak.
2014. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Mayo & Sugarbird
2014. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyik sem, drága is ízléstelen cuccokat árulnak.
2014. ápr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Fel nem venném egyiket sem, már csak a hozzá társított asszociáció miatt sem , ugyanis nem érzem magam afféle cica babának. 21L
2014. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
My77 - régebben vettem pár darabot, a mostani kollekció egyáltalán nem tetszik, sok a neonszínű , számomra "giccses" ruha. Allora, Magenta - azokat nem ismerem. Mayo -ból csak egy kabátom van, talán egy-két felső, a kabát jól néz ki, de elég drága volt. Sugarbird - abból se tetszik mind, csak nemrég vettem pár darabot, de vateráról/apródról, sokkal olcsóbban, mint az eredeti ára, és a legtöbb ilyen hirdetett ruha sosem hordott( egy hátránya van ugye,hogy nem tudod felpróbálni...). Amnesia - abból tetszik a legtöbb, de ott sem mindegyik, a neonszínű és a nagyon bő fazonok pl nem. Meg a nagyon vékony pólóik - tunikáik sem túl jók,mert szinte sehogyan nem tudod kihasználni.
2014. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen, Sugarbirdbe még az a baj,hogy sok a túl kivágott, merész ruha, amit sosem vennék fel (és szerintem senki sem, aki nem akarja, hogy bámulják, és füttyögjenek utána), ráadásul ezek csak "fitness alakon" állnak jól (én sem vagyok kövér, de van egy kis hasam) . Vagy ha nem túl kivágott a ruha, és tetszik is,olyan hosszú,hogy a földön vonszolná még egy magasabb nő is. Pl tetszik egy szoknyájuk, de a képről is látszik,hogy borzasztóan hosszú. Az ilyet hová lehet felvenni? Még a szobában is összekoszolódik, vagy elesel benne.
2014. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pl. ezt hová veszed fel: [link]

Vagy ezt: [link]

Vagy ezt: (hosszú is, merész is) [link]

2014. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8#

Az elsőhöz hozzá sem nyúlnék. A harmadik se valami jó.

A második viszont egész jópofa. Egy tikkasztó nyári sétához simán el tudnám képzelni. Mondjuk az ára egy vicc.

2014. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A másodikat a hosszúsága miatt linkeltem. Pont amiről beszéltem. Vannak olyan ruháik, amik még hordhatóak is, de a hosszával elb.sszák az egészet, mert vagy levágatsz belőle, vagy meg sem veszed.
2014. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!