Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek az AMNESIA cuccokat?

Szeretitek az AMNESIA cuccokat?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! En pont ma voltam bent igazabol nem nagyon.. Van nagyon ritkan olyan hogy 1-2 dArab tetszik csak de meg sose casarolt ott. A karorak tetszenek onnan.de nagyon dragak 15ezrek kb es mind kinai.
2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vasaroltam bocsi**

Ja a karorak meg ilyen no name-k

2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem más amnesia ról beszélünk. Én a ruha boltról ott meg nincs karóra legalábbis az nem amnesia:) Éva prókai féléről van szó
2014. ápr. 11. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Egyik osztálytársam hord mindig Amnesia ruhákat, én meg csak nézem, hogy tényleg ez az a "nagy" márka? Nem rosszak, de ha nem lenne bazi nagy betűkkel rájuk írva, hogy Amnesia, semmi extrát nem találnék bennük. Jók, jók, de nem érik meg szerintem az árukat.
2014. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Mayo, Missq ,My77, Sugarbird márkákkal összehasonlítva még mindig az Amnesiából tetszik a legtöbb ruha. Bár ott sem mindegyik. Nekem az inkább a bajom,hogy ami tetszik a kollekcióból azokat szinte sosem találom meg a miskolci üzletükben. Tetszett pl tavaly két hosszú ruha, idén egy farmernadrág és egy póló, de nem találtam sehol sem. A neonszínű ruhákból, meg azokból, amik annyira nem tetszenek, bezzeg mindig van.
2014. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.Igaz,eddig még csak 2 alkalommal vásároltam ott,de azt tapasztaltam,hogy jó minőségűek a ruháik.
2014. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szeretném ha nem lenne annyira drága:)))
2014. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
43%
Én szeretem, nem olyan, mint az elkorcsosult "nagy" my77....
2014. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!