Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Csajok! Ti szerettek...

Lányok/Csajok! Ti szerettek tűsarkút hordani? Szeretitek, hogy jobban megnéznek titeket a férfiak, ha ilyen cipőt viseltek? (ha kérhetem, írjatok életkort is)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, honnan veszed, hogy ha egy nő tűsarkúban van jobban megnézik és persze pozitív értelemben értve. Elsősorban nem a cipőn múlik, hogy valakit megnéznek-e.

Egyébként pedig nem szeretek és nem is hordok, és érdekes mód így is megnéznek.

2014. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

En megnezem az ilyen pitcsakat,de csupan azert hogy egy jot kacagjak,rajtuk milyen abszurd baromsagokat kepessek felvenni ezek a nok!

Nekem feldolgozhatatlan logikai feladvanyt nyujt egy ilyen pata mert en csak igy hivom azt a fajtat,aminek a talpresze meg +-ban vastag is es meg hatulrol a sarka ala van tamasztva egy vekony kis oszloppal nevezzuk tusaroknak,ehhez meg parosul az a jarasnak nem nevezheto inkabb haladas egy iranyba,mondjuk menes tulajdonkeppen szanalmas amit lemuvelnek ebben a kinzoeszkozben a nok!

Mondhatjuk ha eppen nem a sajat kedvukert az enyemert ne nyomoritsag meg magukat...

2014. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Te a végletekről beszélsz. Vannak elegáns, mégis szexis tűsarkú cipők, amiknek nem vastagított a talpa, és max 10 centis a sarkuk.

Amúgy Te lány vagy csaj vagy?

2014. ápr. 10. 14:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
"Amúgy Te lány vagy csaj vagy?" XDDD
2014. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Utálom a tűsarkút, egyrészt mert nem lehet benne szépen járni, én sem tudok és másokon is látom hogy nem képesek rá mégis felveszik. Ez gáz. Olyat én még nem láttam aki tudott volna benne normálisan járni, csak ilyen csámpásan, botladozva, dől befelé a lábuk, meg a többi... szerintem ez minden csak nem szexi.

Vannak vastagabb sarkú magassarkú cipők, azok kényelmesek is tudnak lenni, szexik is, járni is lehet benne, azokat szeretem és hordom is. És a pasiknak is tetszik ahogy észrevettem. Mondjuk engem ugyanúgy megnéznek laposban is, teljesen mindegy.

2014. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
En fiu,vagy ferfi vagyok.
2014. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem és nem is hordok, csak, ha valami alkalom van és muszáj felvenni. Kényelmetlen és nem bírok benne végigcsoszogni egy egész napot.
2014. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os:

Olvasd el újra a kérdést, csak most figyelmesebben! Főleg az első 2 szót. Hozzászólásod alapján nem az a legnagyobb baj, hogy senki nem kérdezett, hanem inkább az, hogy nagy bajok vannak a nemi identitásoddal. Irogass a langyi kérdésekhez inkább.

2014. ápr. 10. 17:57
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Te kérdezted tőle kérdező, hogy lány vagy csaj-e, ő csak válaszolt. :D
2014. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem szeretem, nem is hordok, szerintem rondák.

Nem néznek meg a férfiak, de nem is érdekel, mert van barátom.

2014. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!