Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nadrág előtt mit hordtak a...

A nadrág előtt mit hordtak a férfiak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Udv. 9-es!

Orulok,hogy van meg rajtam kivul mas eppeszu ember a hig fos tengereben, aki szinten eszrevette, hogy milyen beteges diszkriminacio folyik a ferfiak ellen,csak az a baj,hogy eleg sok fajtarsunk is segedkezik ebben!

Remelem nekik is felnyilik a szemu es ok is rajonnek,hogy nem latom roszzul a dolgokat!

2014. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondjatok példákat arra a fene nagy diszkriminációra, kérlek...
2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pl. Csogatya,rozsaszinu-lila szinu polok

Sarga,zold,kek slimgatyak annak ellenere,hogy mindet gyartyak ferfiban,a sok tudatlan az ilyen ruhat viseloket lehomarozza!

De a csajok buntetlenul hordhatnak feketet,szurket es egyeb ferfiasnak mondott szinu ruhakat annelkul, hogy valaki sertegetne oket!

Vagy tovabb megyek olyan helyzet is van amiko nok kimondottan ferfi ruhakat hordanak nadrag,pulover ezt konkretan itt tette fel kerdesnek egy csaj,vagy eppen a puccettermekben a pincernok ferfi ingbe,nyakkendobe,nadragba rohogtetik magukat!

Na most a diszkriminacio abbol adodik,hogy ezek a tezisek visszafele nem mukodnek,legalabb is az itt hozzaszoloknal,ugyan is a ferfi ruhat viselo noket mig buzditjak addik a noi vagy nevezzuk masok szemebe noies ruhakat viselo fiukat b..zizzak!

Es meg irhatnek sok mast de remelem ertheto es velos volt a hipotezisem?

2014. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem bßz|zom, hidd el. Szóval engem speciel ne savazz, ha meglátsz férfi pulóverben az utcán, jó? Én azon az állásponton vagyok, hogy ha épp a napsárga slimnadrág tetszik neked, ÉS jól is áll, akkor miért ne? És mint már mondtam, nekem pl. akkor is tetszik egy férfi, ha tipikus férficuccokban van, de ugyanaz a férfi ugyanúgy tetszik, ha pl. épp skótszoknya van rajta. De ez csak az én álláspontom. Azt én sem értem, hogy minek foglalkoznak azzal, hogy ki mit hord, mintha nem is pl. te lennél a fontos, az hogy milyen ember vagy, hanem a ruháid... Sok lelkiszegény szűklátókörű paraszt. Én pl. szeretem keverni a férfias-nőies cuccokat, pl. tapadós farmer bakanccsal, férfi pulcsi szoknyával. Akár hiszed, akár nem, engem is "meg akartak téríteni", hogy hordjak már nőiesebb dolgokat. Erre azt szoktam mondani, hogy sajnálom, de én az egyéniségemet fejezem ki így, de hát arról nem tehetek, hogy neked nincs mit kifejezni. Szóval most az ilyen beszólások miatt az egész női a pokolra küldeni épp olyan szűklátókörű, mint engem lenézni, mert pl. bakancsot hordok nőként. Vedd fel amit akarsz, és a gyűlölködőknek meg szólj vissza, de nehogy már erről is a nők tehessenek, mert ez csak irígységet mutat. És itt nem is csak a nemekről van szó, hanem a társadalom önvédő mechanizmusáról, amivel bünteti a sorból kilógó embereket.
2014. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!