Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony (nem átlagos, tényleg...

Vékony (nem átlagos, tényleg vékony), magas lányként hordhatok néha magassarkút?

Figyelt kérdés
A súlyomat nem szeretném leírni, legyen elég annyi, hogy az átlagtól sajnos sokkal vékonyabb vagyok. :/ (De azért nem vagyok anorexiás!) Amikor utoljára mértem, 173 cm voltam, és van egy 8 cm-es, nem tűsarkú, de nem is telitalpú magassarkúm. Néha felvehetném, vagy nagyon nevetségesen néznék ki benne?

2014. ápr. 15. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad benne vedd fel nyugodtan :)

Annyira hülyén biztos nem néznél ki benne, egyébként más véleménye ne érdekeljen:)

2014. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az utcára szerintem igen, de ha barátokkal találkozol (akik alapjáraton is alacsonyabbak nálad, nem hogy úgy, hogy te még megtoldod magad 8 cm-mel) akkor nem javaslom, mert neked is kellemetlen lehet, ha föléjük tornyosulsz. :D De ha magasak, akkor oké:D
2014. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is fura volt, hogy a 160 centis ismerősömre le kellet néznem, mert én magassarkúban 20 centivel magasabb voltam nála...de ha téged ez nem zavar(na), akkor nyugodtan:)
2014. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy tetszik. A magasságod még nem zárja ki a magassarkú viselését.


De ha eleve nagyon vékony vagy, akkor magassarkúval még ennél is vékonyabbnak fogsz tűnni, főleg ugye a lábad.

Ezt vedd számításba! Emiatt előnytelen lehet.

2014. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
173 cm-t nem mondanék kifejezetten magasnak, úgyhogy nyugodtan hordj magassarkút.
2014. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wasser András válasza:
konkrétan a vékony csajok b*****k ki a biztit nállam ha szép arcú anorexiás vagy tuti jó lex az a magassarkú :) 44
2015. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!