Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam ajándékba egy bikinit...

Kaptam ajándékba egy bikinit amin középen van egy cipzár és néha lecsúszik. Nagyon tetszik, mit cisnáljak vele, hogy egyeltalán ne csússzon le?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A cippzár kell ahhoz, hogy felvedd, vagy vhol máshol megkötős?

Ha nem kell, hátulról varrd be.

Varrd át úgy, hogy keresztülmész ajta mindkét irányból, hogy ne tudjon lecsúszni.

Ha kell használni a cippzárt ahhoz, hogy fel- vagy levedd, akkor egy pici kapoccsal lehet valahogy "megtámasztani", bár látni kellene, hogy pontosabbat mondjak.

A pici kapocs, amire én gondolok, a melltartók hátulján léő apocshoz hasonlít, sztem övidáru üzletben pár forint.

2014. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmit képzelj el csak annyi h a közepén van egy cipzár :)) am köszii a válaaszt!! :)))

2014. ápr. 17. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és az lemaradt hogy igazából a felvételhez nem szükséges anélkül is feltudom venni:))
2014. ápr. 17. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

sok különböző bikini jön be a linken, nem is cipzárosak. :)


de akkor marad a bevarrás, ha tudsz szépen varrni, akkor egyáltalán nem fog látszani! :)

2014. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg kell várni mig betölt de mindegy akkor varrok:DD
2014. ápr. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!