Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétköznapokban egyetemistaként...

Hétköznapokban egyetemistaként öltönyben vélemény?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok fiú és szeptembertől nagyvárosba egyetemre fogok járni. Régóta tetszik az elegánsabb stílus és szeretnék öltönyt inget néha nyakkendőt viselni viszont nem vagyok benne biztos hogy ez egyetemistaként milyen benyomást keltene. Nektek mi a véleményetek róla? főleg fiatalabb egyetemisták véleménye érdekelne. Ja és persze nem az a régimódi öltönyről lenne szó hanem modern laza elegánsról pl:Zara .

2014. ápr. 18. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szaktól is függ szerintem... talán belefér az öltöny is, de a farmer + zakó biztosan.
2014. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemekre mindenki farmerba jár be, csak a vizsgákon van elegánsabb megjelenés (szóbelin legalábbis, az írásbeliken nem).

Túlzás az öltöny, maradj meg a farmer+ zakónál ha mindenképp elegánsabbra vágysz de ne akard túlöltözni még a professzorokat is :)

2014. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem öltönyt csak vizsgára vegyél fel. A hétköznapokban esetleg farmer, kockás ing, sportzakó.
2014. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nálunk voltak ilyen srácok és semmi probléma ... voltak csajok akiknek csak ez tetszett (műszaki)
2014. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és várom a további válaszokat. Igazából azon gondolkodtam el, hogy ez miatt a többiek hogy is mondjam sznobnak vagy felvágós gazdagnak néznének és kevésbé nyitnának felém. Nem szeretnék kirekesztett lenni, de tényleg ez a stílus nagyon bejön mint Barney Stinson :D.
2014. ápr. 18. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak az egyik előttem válaszolót tudom ismételni, csak vizsgára jönnek be így, de egy farmer-ing-zakó párosításban azért lézengenek már emberek.
2014. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is max farmer-ing-zakó volt, öltönyt hagyták a vizsgára.

Meg ha bent kell ülni reggeltől estig, akkor már mindenki a kényelemre törekszik inkább.

2014. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
5 éves egyetemi pályafutásom alatt egyik szaktársam se hordott hétköznap öltönyt. Szerintem nagyon túlöltözöttnek tűnnél, az én szememben meg kissé sznob benyomást keltenél.
2014. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

GTK karon van pár fiú, aki öltönyben jár, viszont jóval többen hordják az ing-zakó kombinációt. Nagy általánosságban elmondva mindenki próbál kényelmesebb, néha akár picit sportosabb ruhákban lenni. Egyébként itt nálunk még senkinek sem szóltak be azért, hogy épp mit visel. Szóval ha neked ez volna a vágyad, akkor miért ne.

Van, hogy én is kicsit elegánsabban öltözök fel, ilyenkor inkább azt jegyzik meg, milyen csinos vagyok.

21L

2014. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus "ünneplős" öltönyt szerintem is hagyd meg a vizsgákra, de a lazább, sportzakós összeállításokkal semmi probléma nincsen (bár szerintem a Barney Stinson stílus már egy kicsit sok, mármint egy egyetemistának, hétköznapokra). De amúgy nekem pl. kifejezetten tetszenek az olyan fiúk, akik adnak a megjelenésükre (persze csak egészséges mértékben :D )
2014. ápr. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!