Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel buliba?

Mit vegyek fel buliba?

Figyelt kérdés
Ma este lesz egy buli, és szeretnék jól kinézni. Egyik barátnőmmel megyek. Alacsony vagyok (159 cm), és hát nem túl karcsú, átlagos és duci között vagyok valahol. A hajam barna, a szemem meg kékeszöld. Nem szeretnék ruhát felvenni, szóval mindenképp nadrágot veszek fel. A hajamat se tudom, hogy hogyan lesz. Kéne pár tipp! Köszönöm előre is. 16/L
2014. ápr. 19. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Farmer valami nőies felsővel már teljesen okés, cipőnek balerina, vagy ha magasabbnak szeretnél látszani, akkor magassarkú (mondjuk ha hosszú buli lesz,a végére fájni fog a lábad,tapasztalatból mondom :D). Nem tudom milyen a hajad, de az a legegyszerűbb ha megmosod és kiengedve hagyod, és egy csini fülbevalóval feldobhatod az arcodat + egy kis smink.
2014. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
átlátszó, nejlon harisnya. farmer rövidnadrág. ujjatlan póló (trikó). bőrdzseki, vagy farmerdzeski. tornacipő. :D
2014. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
ne vegyél fel semmit se. Biztos vagyok benne hogy a férfiak 90 % tetszenél :DD.
2014. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!