Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dögcédulás fülbevaló, akinek...

Dögcédulás fülbevaló, akinek van ilyen, mennyire tudják ezt tolerálni a fiúk?

Figyelt kérdés
Alapvetően sportos jellegűen öltözködöm, illetve lányosan. Nem, nem cicababásan. Ugyanakkor szeretem az army stílusú ruhákat és kiegészítőket is.

2014. ápr. 19. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
régen rossz ha azért veszel fel vagy nem veszel fel valamit, hogy az tetszik-e a fiúknak.
2014. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
maradjunk annyiban, hogy az ugynevezett 'fiuk' az army-stilust sem feltetlenul toleraljak. Elmennek veled sorozni, meghivnak a bulikba, de ennyi.
2014. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Suliba nem igazán veszem fel, mert ahogy írtam sportosabban, ill. lányosan öltözök oda.

És nem is azért vettem meg, hogy valakinek tetszek emiatt. Hanem mert nekem tetszett.


Volt olyan barátom, aki egyenesen szabályozni akarta az öltözködésemet, ami eleve nem volt kirívó. Annyira, hogy mondhatnám, hogy csador párti volt. Akkor sem más, vagy neki öltöztem. Az időjárás és a hangulatom általában a döntő.

2014. ápr. 19. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
javítom: nem volt kihívó.
2014. ápr. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!