Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez mennyire jó...

Szerintetek ez mennyire jó öltözködési stílus egy 20 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Közel 190cm magas vagyok és viszonylag izmos,szélesek a vállaim,de a csípőim nem.Ehhez jön,hogy iszonyatosan hosszú karjaim és lábaim vannak.Szinte minden ruha "eláll"rajtam,főleg a vállaim miatt.

Nem szeretem a farmernadrágokat,szövetnadrágokat hordok mindig.Nem csőnadrágokat,hanem egyenes szárúakat,kék vagy barna színben.Kedvenceim még a különféle pólók,elsősorban világos színűek,de feketét is hordok néha.Amennyire nem kedvelem a farmernadrágot,annyira szeretem a farmerdzsekit,gyakran hordom,nagyon tetszik,főleg,mert nem bő rám,hanem pont jó.Nem vetem meg a bőrkabátokat sem,de azt inkább télen viselem.Cipők terén a sportos,egyedi stílus áll közelebb hozzám,mint sem az elegáns vagy a szürke hétköznapi.

Kiegészítőnek sorolhatnám az arany nyakláncomat,amit nem divatból hordok,de ez egy ismeretlen számára nem egyértelmű.

Kellene valamin változtatnom szerintetek?Sokszor hallottam már,hogy a lányok is jobban kedvelik az elegánsabb,férfiasabb öltözködést.


2014. ápr. 21. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hord, amiben jól érzed magad. ha még azt is mondom én, mint egy anoním senki az oldalon, egy tök idegen, hogy nekem biza ez nem jön be, miattam lecseréled az egész gardróbodat?
2014. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, az a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben.
2014. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érezd jó magad a ruháidban, a többiek úgyis mindig csak kritizálnak, az emberek ilyenek, ha valami tök jól áll rajtad, abba is belekötnek, hogy menőnek tűnjenek, meg hogy legközelebb ne vedd fel, és ne nézz ki jobban tőlük.

Ha sok olyan felsőd van ami eláll, írtad, h széles a vállad, akkor esetleg próbáld meg betűrni a nadrág alá a póló, ing.. alját, és nem ódivatú az ilyen, van akiknek szuper jól áll, főleg ha magasak is hozzá.

A keskeny csípő tipikus pasis alkat, az a természetes általában.

Az ha egy pasi feltűnő láncot hord, lehet h kicsit fura lehet, de azért nem emiatt fog valaki nem szóba állni veled, szóval érted, a személyiséged, kisugárzásod fontosabb.


Amiket írtál magadról, öltözködésedről, szerintem nincs semmi gond azzal.

Azért farikabát meg farikabát között lehet nagy különbség, de ha jól választod meg akkor azzal sincs baj.


Esetleg pár kép, hogy lássuk is hogyan kombinálod a felső-nadrág-cipő dolgot? Akkor többet tudnánk segíteni, de ez így rendbe van amiket írtál magadról :)


23/N

2014. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez így jól hangzik, mivel itt a tavasz-nyár, akár fel is hajthatnád a nadrágok szárát:)
2014. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!