Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Hogy legyek csinos ugy...

SOS! Hogy legyek csinos ugy ha anyám nem engedi a nekem tetsző menő ruhákat megvenni?

Figyelt kérdés
Megyünk a boltban, meglátok 1 jó kis ruhadarabot. Megvenném, de a szüleim nem engedik! :( 11 éves vok. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 21. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, jól teszi anyukád, fogalmad sincs a pénzről, az értékéről, meg lehet hogy drága is amik neked tetszenek, egy felnőtt azért csak jobban látja mi illik egy 11 éveshez, azért mert te nagylánynak érzed magad, nem vagy az. Örülj neki, hogy anyukád nem veszi meg, nem hagyja hogy nevetségessé tedd magad mások előtt....


Én is túl éltem ezt, az én anyukám nagyon maradi stílusú, szóval te is túl fogod élni, főleg mert a mai szülők modern felfogásúak, nem ellened van, hanem érted !!!

Ja és ha nem nyafogsz neki folyton hogy ezt meg ezt vegye meg, még lehet hogy bele is egyezne 1-2 ruhába


23/N

2014. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a menő ruhadaraboknak megszoktad nézni azbárát?mert lehet anyud azert nem veszi meg.meg biztos olyan az a ruhadarab amit nem egy 11 évesnek találtak ki. Egyebkent meg használd az eszed kérdezgesd hogy miért ha azt mondja mert nem kérdezd meg miért ez nem válasz. Ha nekem azt mondja nem belegondolok hogy szokott e olyat egy 13 éves felvenni ha nem akkor hagyom a dolgot ha igen akkor megnézem mennyibe kerül. Kivancsisagbol. De annyir anem izgat mert lehet valahol szebbet találok.
2014. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
2. Vagyok az első ugynazt leírta amit én nem tudtam hogy valaki hamarabb elküldi.
2014. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy nem csak az ára miatt nem veszi meg. Gondolom valami vadabb, idősebbeknek való cuccok tetszenek neked. Egyébként tudnál példát mondani, hogy mit nem kaphatsz meg?

Örülj, hogy ilyen anyukád van!

23L

2014. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Linkelj képet arról, milyen ruhára mondta anyukád, hogy nem kaphatod meg, aztán megmondjuk, jogos-e.


28 L

2014. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk baromira nem mindegy, hogy mire vágyik a kislány: D kosarú, párducmintás csipkés míderre az Intimissimiből vagy egy Converse tornacipőre.


28 L

2014. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pl.: [link]
2014. ápr. 24. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Igaz, nem nagylányos, hanem olyan korodbeli, de ez nekem sem tetszik. Más felirattal, szerintem belemennék a feliratos pólóba.

23L

2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a felirat tényleg béna.
2016. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!