Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel egy...

Ramcsi5 kérdése:

Milyen ruhát vegyek fel egy ballagásra? 14/L (Nem az enyém)

Figyelt kérdés
A barátnőm bátyának a ballagása lesz és nem tudom, hogy mibe menjek. Annyi elkébzelésem viszont van, hogy egyberuha legyen. Kérlek titeket, hogy segítsetek és küldjetek képeket. Előre is köszi!

2014. ápr. 21. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

báyJának és elkéPzelés.


Egy nem kivágott fekete vagy színes térdig érő ruha tökéletes. Ha nem középiskolai ballagás, akkor meg lényegtelen is, hogy mibe mész.

2014. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*t
2014. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem egy vékonyabb anyagú, csini libegős szoknya nagyon szép. Én esküvőn voltam egy ilyenben, tök egyszerű, viszonylag olcsó (nem, mint a ki tudja milyen szép, csili-vili, habos-babos ruhák) és nem érzed magad benne kellemetlenül. Térd vagy térd fölött érjen egy kicsivel és lehet rajta valami apró díszítés is, mondjuk ilyen ki csipke valahol, vagy mell alatt valami pici díszlet, ami feldobja az egészet. Az meg már mindegy, hogy van e pántja vagy nem. Akármilyen színben jó mutat! :) És ebben az a jó, hogy bármilyen táskához és cipőhöz fölveheted a rucit, mert mindenhez passzol, de azért mondjuk, ha rózsaszín a szoknya na vegyél fel zöld topánkát... :D Viszont ha kicsit elütnek a színek, például kék-citrom tök jó lesz az összhatás! És kistáskához, nagytáskához, topánkához, magassarkúhoz egyaránt illik. ;)
2014. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eBay-en nézegess, az enyém is onnan van. :) Vagy ha már nincs idő, hogy megérkezzen, ötletforrásnak még mindig jó. :)
2014. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!