Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kék ruhához lila cipő nagyon...

Kék ruhához lila cipő nagyon rossz? Jól áll a ruha?

Figyelt kérdés

Nem vennék cipőt, ha nem muszáj, külön-külön nagyon tetszik a ruha is, cipő is, de nem tudom, mennyire férne meg egymás mellett?


Amúgy jól áll ez a ruci? Természetesen melltartópánt meg cicanaci nélkül, esetleg vmi bolerót gondolnék hozzá - de azt is milyet?


[link]

[link]

[link]


Ha nagyon nem oké, milyen cipőt ajánlanátok?


2014. ápr. 23. 21:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Fekete boleró és fekete cipő, vagy fehér fehér. Az a lila/rózsaszín cipő elég meredek... pláne egy kék ruhához. Cigányos. Azt a cipőt csak fehér vagy fekete ruci mellé venném fel. De talán még akkor sem.
2014. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

igen, amúgy fekete rucihoz vettem, csak két ballagás is lesz, egyikre a feketét, másikra a kék rucit húzom fel, de akkor jól éreztem, kell keressek egy cipőt :) amúgy jól áll?


én még szürke cipővel tudnám elképzelni talán, az ezüst dísz miatt

2014. ápr. 23. 21:53
 3/24 A kérdező kommentje:
sötétlila amúgy, így képen nézve az orránál ídja vissza talán az igazi színt...
2014. ápr. 23. 21:53
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen, az ezüstöt írtam volna még, pontosan a dísz miatt. Ha van olyanod, az is jó hozzá.
2014. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem áll jól. Nagymellűeknek a pánt nélküli felső tilos, illetve a mell alatt húzott ruha sem előnyös.
2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem áll jól a ruha. Nagymellűeknek nem áll jól a pánt nélküli. Illetve a bőrszíned is fakó, és a kék szín csak hangúlyosabbá teszi ezt. A cipő nem menne hozzá. De szerintem alapból a ruhát felejtsd el. Ne cipőt hanem ruhát vegyél, ami pl. passzol a cipődhöz.
2014. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

attól, hogy nagy a mellem, miért ne állna jól a pántnélküli? rengeteg ilyen ruhám van és jól állnak... (mások szerint legalábbis)

Amúgy azért is szeretnék bolerót, hogy ne legyen ennyire kihívó. Mivel széles a csípőm, állíólag ezek állnak jól

2014. ápr. 23. 22:23
 8/24 A kérdező kommentje:
ja, azóta már szoliztam, sokkal barnább vagyok, meg ez a kép is elég fényes
2014. ápr. 23. 22:23
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez a ruha nálam eleve kiakasztja az ízlésficammérőt, de ha még megküldöd egy lila cipővel, garantáltan emlékezetes perceket okozol ott, ahol megjelensz. Hagyján, hogy jól se áll, de a ruha sem szép.
2014. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindenképp ragaszkodsz ehhez a ruhához (nem áll jól), vedd le ezt a szörnyű derékdíszt vagy micsodát és ne tegyél rá övet, mert hangsúlyozza, hogy nincs derekad. És a lila platformos szörnyet felejtsd el. Ehhez sima fekete cipellő illik, kisebb sarokkal, kecsesebb fazonnal, nem ilyen platform.
2014. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!