Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap a barinőmbeállitott...

Tegnap a barinőmbeállitott egy harisnyával, hogy reggelente vegyem fel a rövidnacim alá, mert hajnalba hideg van biciglin ha megyek dolgozni! Felvegyem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 06:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném fel, de te érzed.
2014. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

barinőmbeállitott

Ember nővel még nem próbáltad? Pedig jobb mint a birka, igaz felesel meg van anyós is.

2014. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Következő az ülve pisilés lesz? Két réteg idétlen érzés. Közölném vele, hogy habár aranyos, gondoskodó, de nem vagyok nőő. Rövidnadrág alá meg elég b\/zis lehet. Ha mégis bevállalod, küldj képet!:D Egyébként tényleg te érzed. Az igazi kérdés, hogy látja-e ezt, hogy nem túl férfias vagy túlteng benne a féltés és végül az ezredest is királykisasszonynak fogja szólitani. Ezzel ugye nem érne el túl acélos eredményt, amire egyesek képesek őszintén rácsodálkozni..
2014. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem lány a kérdező :D
2014. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a rendszeresen itt tanyázó harisnyaperverz újabb troll kérdésével találkoztunk.
2014. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
kedves 5 ,nem tudom kire gondolsz, de ez az első alkalom,hogy kérdést irtam ide az oldalra,azért köszi!gondoltam kapok tanácsot,de tévedtem..
2014. ápr. 24. 10:20
 7/25 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor vegyük át, hogy miért is kamu a kérdés és hogy te miért is vagy troll:


-Ha fázok, NEM veszek rövidnadrágot!

-Ha ilyen helyzetben a barátnőm harisnyát hoz, nem teszek ki róla kérdést a gyik-en, hanem szépen visszautasítom, hisz nem fázok.

-Ha mégis fázom, akkor felveszek egy hosszúgatyát.

Miért? Mert azon túl, hogy egy nőn is totál prolihatást kelt, ha rövidnadrághoz harisnyát húz, egyébként sem kevesebb macera átvenni egy hosszúnadrágot, mint egy harisnyát, ha felmelegszik az idő.


Érted már?

2014. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
egy szóval nem mondtam,hogy fázom,ő aggodik, hogy megfázom,és tudja 10 fok felett már csak rövid nacit hordok,egész oktoberig,csa nem láttam még focialáöltözetenkivül ilyen ősszeállitást,higy más is hordja e,, rőviden ennyi,,,de ha kételkedsz,miért olvasod el ?
2014. ápr. 24. 10:50
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Prolihatást? Én nem tudom, te eddig milyen harisnyás nőket láttál a gettóban, de komoly kultúrája van.
2014. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már legalább ötször olvastam gyakorin, valahogy mindegyik esetben a "barinő" ajánlott harisnyát a barátjának, ami szerintem eleve fura..:D


Ha fázol, hordj hosszú nadrágot, ha meg nem, akkor meg felesleges a short alá bármit is venni. Ennyi.

2014. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!