Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a terhesség meg látszana a...

Ívy1 kérdése:

Ha a terhesség meg látszana a hasadon, mit tennél nyáron? Nem foglalkoznál vele és ugyan úgy bikinit vennél fel mint eddig? Vagy egybe részes fürdőruhát hogy, takarjon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Én egyberészest, ami UV-szűrős, de csak azért, hogy védjem a pocakom a naptól. Ha nem akarsz ilyet venni, és van bikinid, nyugodtan vedd fel, csak védd a pocakod a melegtől, és a tűző naptól.
2014. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
a szülés utáni állapotra gondolsz,vagy a meglévő terhességre?
2014. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyberészest mindenképp.
2014. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Bikinit, simán.
2014. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyrészeset. Semmi értelme az előnytelen részeket jól kihangsúlyozni.
2014. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy gömbölyödő terhes has abszolút nem "előnytelen rész".
2014. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Egy gömbölyödő terhes has abszolút nem "előnytelen rész".

Szerinted. Az a kiálló köldök, meg az egész... te nőként nyilván túlmisztifikálod, mivel egy "születendő kis tündér lakik odabent" de hodd el, egészséges férfiembert taszítja a látvány.

2014. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

És ki akarja vajon az "egészséges férfiaknak" mutogatni magát terhesen? Engem nemterhesen sem érdekel, hogy mit szólnak a magukat egészségesnek valló férfiak a hasamról (ami egyébként nem éppen gömbölyödő, és a köldököm sem kipúposodó).

Semmi takargatnivaló nincsen egy várandós nő hasán, nem előnytelen és értelmes embernek nem is taszító a látvány. Azt vedd fel, ami tetszik.

2014. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ahogy a 8-as írja, a strandra mindenki bikinit vesz, még a 80 éves mamókák és a 120 kilós dinnyék is. Nyilván ez nem mindig örömteli látvány, de a strand már csak ilyen. Az egyetlen értelmes szempont az UV védelem.
2014. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Prűd vagyok a kérdésben, de én tuti egyrészest vennék fel. Valahogy nekem ez ilyen, zavarna, hogy mutogatom a hasam. Ha te nem érzel így, nyugodtan vegyél fel bikinit, szerintem a kanos embereket leszámítva senkit nem érdekel, ki miben strandol, látni elég sok csodát, nem egy kismama lesz a fő szenzáció. :D

Mondjuk az is tény, hogy leginkább egyiket se választanám, rövidnadrág-pólóban vígan lóbálhatom a lábam a vízben, csak napozni sose mennék ki strandra, a vízbe pedig a fertőzésveszély miatt nem mennék be úgyse.

2014. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!