Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Cherokee ruhák milyen...

A Cherokee ruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Nekem a ruháim 90%-a cherokee és még sohasem csalódtam bennük, szerintem igazán minőségiek, akárcsak az F&F!

2009. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

"Az ötlet majdnem hamvába holt, hiszen amikor azon kezdtek agyalni, hány ember viselne olyan inget, amelynek zsebébe az van hímezve, hogy TESCO, szomorú eredményre kellett, hogy jussanak. Ekkor vetődött fel, hogy az összes szart, amit bevisznek az áruházba, vegyék egy kalap alá és nevezzék el ITEMS-nek. Ez ugyancsak a gagyi hulladék, ami eddig volt, csak már neve is van. Ez valami olyasmi, hogy egy nyúlszájú, fogatlan, kampósorrú bandzsa, kopasz kislányt hiába nevezik Florentinának, attól még nem lesz szebb. Mindegy, lett az ITEMS. De ez sem oldotta meg a helyzetet. Az állattakarmány-árusító cégek területi képviselői és kényszerbéték minimálbérre bejelentett ügyvezetői ugyan naponta izzadták szét ITEMS nylonruháikban a kisteherautókat és a pinceirodákat, de a ruhaosztály megmentésére új javaslatot kellett kidolgozni. Ez pedig az volt, hogy nevezzük át újra a márkát, és legyen Cherokee. Az, hogy miként jutott a marketingesek eszébe egy indián törzs, amikor a poliészter ingeket morzsolgatták az ujjak közt - hátha attól megjön az ihlet -, máig sem tudom. Mindenesetre, amit maguk most megvesznek, az egy Cherokkee cucc."


Részlet a Teszkó tikok c. könyvből.

2009. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

van amelyik nem olyan rossz, de a többségük ro.hadtszar.

egyszer vettem egy fekete pólót kb 4000ért. Jól nézett ki, volt rá egy aranylánc festve. elmentem benne bulizni egyszer. anyám kimosta, másnapra az aranyfesték ezüstre változott. még egyszer kimosta, az ezüstszínből bronzszín lett. rövid idő alatt a póló is szépen kinyúlt. és a színe is kiment.

általánosságban elmondhatom, hogy a pólók, ha nem is annyira rossz minőségűek, mint a fent említett példa, hamar kinyúlnak.

Ja meg a cherokee pulcsim is nagyon kinyúlt, néhány hónap alatt (fél év se volt)

pedig nagyon jól nézett ki.

a "két hálóing 1700-ért" szintén rosszabb volt, mint a kínai, mert 1 hónap után szétjött a varrásnál.

Szerintem inkább vegyél kínait. Olcsóbb és jobb minőségű is. Attól hogy olyan szép reklámja van a Cherokeenak, még nem jelenti azt h jó is.

2009. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
még ősszel én is vettem Cherokee cipőt ami alig egy hónapig sem birta...:S
2009. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cipők nemjók. de a ruhák igen. nekem vanegy feliratos pólóm, már nagyon régóta és nagy meglepetésemre a felirat róla semmit sem kopott. vannak márkásabb ruháim, de azokról a felirat a 10. mosás után már látványosan kopott. érdekes a tescos pólóból még mostsem pedig másfél éve megvan.
2009. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak krva jó cuccok és vannak gagyik is, mint mindenhol. Bár én sosem értettem, hogy a "megvettem és egy mosás után tönkrement" típusú emberkék hogyan vásárolnak megnézik rendesen? Azért el lehet dönteni egy ruháról, hogy gagyi-e vagy sem...


Nekem sosem volt ilyen bajom egy ruhával sem, igaz nagyon megnézem mit veszek, még akkor is, ha drága és jó nevű nem tescos. Nekem a tescos cuccokkal kizárólag jó tapasztalataim vannak, semmi problémám velük.

2009. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

és azt honnan tudhattam volna hogy lekopik róla a minta? megkapargatom...? az anyag meg nem tűnt rossz minőségúnek, igaz, nem is másnapra ment tönkre, hanem 4 hónap után...

amúgy, a tescos ruhákon kívül nekem se volt soha semmilyen rossz élményem ruha minőségével kapcsolatban.

2009. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában csak leárazáskor vásárolok a Tescoban. Jók a tapasztalataim, bár én is olvastam a Tesco titok könyvet. Nem az a húúúú de jó minőség, de elérhető áron, általában pamut, nincs rajta minta és egy-két idényt kibír. A szabásai is egész jó.
2010. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!