Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszenek az...

Nektek hogy tetszenek az ilyen nadrágok utcai viseletként? Ti milyen felsőkkel hordjátok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég kevés látszik a naciból de ha jól látom melegítő és kifejezetten jól áll a csajnak.

Amúgy szerintem valami passzosabb felsővel néz ki jól.

2014. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja az első kérdésedre elfelejtettem válaszolni :D

Szóval nekem tökre tetszenek, mert laza de stilusos, mindig mondom magamnak,hogy kell egy ilyen de aztán felpróbálom és tök bénán áll:/ Pedig nincs rossz alakom.

2014. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tréningnacit nem vennék fel utcára, max sporthoz vagy itthonra.
2014. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én hordanám utcára, de csak mint laza, játszós ruha, pólóval, dzsekivel semmiképp.
2014. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a naci kényelmes, lehet benne mozogni.. Felveheted szimplán pólóval és bőrdzsekivel :)
2014. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnék kimenni ilyen nadrágban az utcára, esetleg otthon vagy sportra hordanám, akkor pedig egy feszülősebb ujjatlant vennék fel.
2014. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!