Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmes melltartót keresek,...

Kényelmes melltartót keresek, de nem találok sehol! Ötletek? Fontos.

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy nincs egyetlen egy olyan melltartóm se amiben ne érezném feszélyezve, kényelmetlenül, rosszul magam. Pedig nem kínais melltartóim vannak... (new yorker, triumph) Kis mellem van (A maximum B kosár), így mostanában sokszor melltartót sem veszek fel, ha olyan ruhát viselek amiben nem látszik...

A push up (szinte soha nem hordom) nyom, szorít, úgy érzem, hogy nem kapok levegőt, majd meg fulladok, de szép melleket csinál...

A pánt nélküli: szintén kinyomja belőlem a szuszt...

Sima merevítős-szivacsos: valami szörnyű ez is, főleg a merevítő miatt, mert nyom mint az állat. Már azt is kipróbáltam, hogy kivettem a merevítőket, de a szivacsot akkor is fullasztónak éreztem...

A bandeau: Tudjátok ez az a "melltartó", ami olyan mint egy bikini felső, vagy mint egy melltartónyi csőtop. Na, azt gondoltam ez lesz az én megmentőm... A fenét... ez nem nyom csak szorít :/


Nem is lenne szükségem melltartóra mivel tényleg kicsi a mellem, csak az a baj, hogy egy sima egyszerű pólóban nagyon látszódna, hogy nincs rajtam, meg a mellbimbók... ;D

Ha valaki küzd hasonló problémával, vagy csak van valami ötlete, az segítsen már! Köszi :)



2014. ápr. 30. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen vastag szivacsost próbáltál?


Nekem a Marks&Spencer-ből van leheletvékony szivacsos merevítő nélküli melltartóm... hát az valami álom! Tényleg olyan, mintha nem is lenne rajtam.

A-s mellem van, tartás nem kell neki, csak takarás a bimbónak, s ezen az sem üt át.

2014. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sima merevítő meg szivacs nélkülieket hordok, ilyesmiket:


[link]


Általában jó belőlük a B is, bár alapvetően A-kosarasakat hordtam szivacsosokból. Tulajdonképpen ez az egyetlen fajta melltartó, amiben érzem, hogy van mellem :D Van pántja, amit azért szeretek, mert nekem a csőtopszerűek állandóan csúszkálnak, elfordulnak. Szóval sokkal jobban érzem ezekben magam, még akkor is, ha valami tapadósabbat veszek fel, mert valamilyen mértékben ezek is kihangsúlyozzák azt, amiről azt hiszed, hogy nem is létezik :)

2014. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es: ezekben, amit linkeltél, van szivacs?
2014. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket :)
2014. ápr. 30. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, csak illusztráció végett raktam be. De azért itt is van egy, szerintem ebben tényleg nincs semmi:


[link]

2014. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A H&M-esek nagyon kényelmesek,szerintem,még a push up-osak is!:)
2014. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad a melltartóidban, valószínűleg rossz méretet hordasz. Ha nyom, szorít, bevág, nagyobb körméret kell.

Olvasgass, lehet kiderül, hogy végig rossz méretet hordtál:

[link]

2014. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!