Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Futásnál milyen...

Lányok! Futásnál milyen melltartót használtok? Sajnos nike sportmelltartó nekem drága, viszont a kínai nem tudom, hogy jó-e. Mit ajánlotok, ami kényelmes és bevált?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy olcsó kínait használok. Az nekem nagyon kényelmes, csak vásárlás előtt javasolt felpróbálni, mert ott a méretekre nem szabad adni nagyon.

Én néha tornadresszt húzok futásra, az is olyan mint egy melltartó, csak védi a derekam plusz egybe van a bugyival is. Persze veszek az alá egy laza bikini felsőt, meg egy kényelmes tangát, de így jobb futni mert kényelmesebb mint a sport melltartó. De ha nincs időm kimosni a dresszem mert sajnos csak kettő van és én minden használat után mosom, akkor sport melltartó és póló plusz nadrág kombináció.

2013. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Decathlon márkáját hordom, kb. 3-4 ezer volt. Nekem eddig bevált, mármint jól tart. A sok mosás miatt már nem valami szép, nincs is egy éves még, de a funkcióját ellátja.
2013. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használtruha boltban nézd meg!

Fortunában(csak sport cuccok vannak) mindig van! És ott 1000-1500ft.

Viszont ha nem szolnoki vagy akkor a Hádában találhatsz, szintén ennyiért.

Nekem nagyok a melleim, sportmelltartót utcára hordok. Sporthoz még le is kell fáslizni, hogy ne ugráljon.

2014. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!